Попри те, що машини виробляють лише на підприємстві в місті Онтаріо (Канада), на складальній лінії працює близько 500 робітників із повним робочим днем.
В Україні побудують завод з виробництва бронеавтомобилей Roshel
Ці виробничі потужності дозволяють компанії щомісяця випускати по 120 бронеавтомобілів Senator, більшість із яких відправляється на експорт.
Також Шимонов зауважив, що наразі уряд Канади не бажає закуповувати ці бронеавтомобілі для України, хоча вони отримали велику кількість позитивних відгуків від військових.
На якому бронеавтомобілі їздить Валерій Залужний
Він додав, що з понад 1700 бронеавтомобілів 90% були профінансовані іноземними урядами, зокрема й українським, тоді як Канада профінансувала лише 10%.
Важливість такого виду транспорту пов’язана з відносною дешевизною, оскільки один бронеавтомобіль оцінюється у 600 тисяч доларів, а також масовістю, оскільки для збірки одного витрачається до 2 тижнів.
Треба зауважити, що сам броньований автомобіль Senator створений на базі важкої вантажівки від компанії Ford. Фахівці компанії проводять серйозну модернізацію цивільної бази для можливості використання броньованого автомобіля у прифронтовій та фронтовій зоні. Балістичний захист забезпечує можливість витримувати попадання куль калібру 5.56 мм та 7.62 мм на відстані 30 метрів зі швидкістю 695 м/с.
В Україну передали 1000-й броньований автомобіль сімейства Roshel Senator
Автомобіль вміщує до 10 військовослужбовців у повному екіпіруванні та забезпечує високий рівень захисту від вибухових пристроїв та засідок ворога.
Як бронеавтомобілі «Новатор» зарекомендували себе на фронті та чим відрізняються від Roshel Senator
|