Nissan впроваджує новий бізнес-план по значному збільшенню продажів електрокарів: Авто новини від AUTO-Consulting - Nissan

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Nissan
• Як проявив себе електромобіль Nissan Qashqai e-Power під час вимкнень світла
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
• Медичні заклади Харківщини отримають 20 кросоверів Nissan Qashqai
• Nissan Qashqai e-Power: електромобіль, який не боїться блекауту
• Nissan выпустить спецверсію Z на честь 55-ліття спорткару
• Nissan готує одразу чотири новинки
• Представлений новий Nissan Qashqai. Що змінилось?
• Тест-драйв Nissan Qashqai e-Power. Перші враження
• Nissan інтригує оновленим Qashqai. Що зміниться у цій моделі?
• Nissan та Mitsubishi разом створять три моделі
Ще по Nissan...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - світ

Nissan впроваджує новий бізнес-план по значному збільшенню продажів електрокарів

ринок автомобілів | Опубліковано - 2024-03-28 11:38:08 (1303 разів прочитано)
Nissan впроваджує новий бізнес-план по значному збільшенню продажів електрокарів - Nissan
Nissan посилить свої наміри щодо електрифікації та розвитку в різних країнах регіону AMIEO (Африка, Близький Схід, Індія, Європа та Океанія) відповідно до нового глобального бізнес-плану Nissan «The Arc», спрямованого на підвищення цінності та зміцнення конкурентоспроможності.
В плані, який є проміжним між планом трансформації бізнесу «Nissan NEXT» на 2020–23 фінансові роки та довгостроковою стратегією «Ambition 2030», основна увага приділяється масштабному просуванню продукції, збільшенню частки електрифікованих автомобілів, впровадженню нових методів проєктування та виробництва, використанню нових технологій, а також використанню стратегічного партнерства з метою збільшення обсягів світових продажів та зростання прибутковості компанії.

Регіон AMIEO відповідає глобальній стратегії компанії Nissan щодо забезпечення зростання обсягу продажів шляхом реалізації спеціальної регіональної стратегії, яка визначає напрямок до прискореного переходу на електромобілі, за підтримки збалансованого модельного ряду електрифікованих автомобілів та моделей з ДВЗ, зростання обсягу продажів на основних ринках та фінансової дисципліни.

Nissan впроваджує новий бізнес-план по значному збільшенню продажів електрокарів - Nissan

Ці ініціативи спрямовані на збільшення річного обсягу світових продажів автомобілів компанії Nissan на 1 мільйон одиниць, з яких майже третина (300 000 одиниць) припадає на регіон AMIEO. Серед 16 нових електрифікованих моделей та 14 моделей з ДВЗ, які будуть представлені на світовому ринку, п'ять повністю нових моделей електромобілів та шість повністю нових моделей автомобілів з ДВЗ з'являться в регіоні AMIEO. До їхнього числа увійдуть деякі моделі Nissan, які мають найбільшу популярність серед клієнтів, зокрема LEAF.

Гійом Картьє, Голова правління Nissan в регіоні АМІЕО, зазначив: «Завдяки новому бізнес-плану Nissan «The Arc» ми отримали чіткий курс на перспективу, орієнтований на економічне зростання, адаптивність та конкурентоспроможність. Наш регіон AMIEO повністю відповідає цьому глобальному плану, і ми фокусуємось на посиленні нашої продуктової пропозиції в регіоні, розвитку електрифікації та технологій, а також залученню до стратегічного партнерства, щоб рухатись назустріч новому етапу розвитку.

«Завдяки цьому комплексному плану ми відстоюємо конкурентоспроможність та економічне зростання, і я переконаний, що ми досягнемо успіху, заклавши фундамент для реалізації стратегії розвитку компанії Nissan «Ambition 2030».Nissan і надалі розвиватиме стратегічне партнерство для підтримки конкурентоспроможності та асортименту своєї продукції. Альянс з Renault/Ampere дозволить представити в Європі новий компактний електромобіль, який замінить Nissan Micra, а також випустити дві нові малотоннажні вантажівки. У країнах Океанії Nissan у партнерстві з Mitsubishi Motors представить на ринку новий 1-тонний пікап. Nissan посилить свій альянс з компанією Renault для збільшення виробничих потужностей в Індії, яка стане одним з ключових експортних хабів регіону разом з Великобританією.

Розвиток електрифікації
Наразі заплановано впровадження електромобілів у всіх субрегіонах AMIEO, а європейський підрозділ компанії Nissan і надалі відіграватиме провідну роль у реалізації глобальної стратегії електрифікації Nissan. Очікується, що до 2026 року понад 40% обсягу продажів Nissan в Європі буде припадати на повністю електричні та електрифіковані моделі.

Не обмежуючись лише продукцією та продажами, Nissan реалізує свою концепцію «EV36Zero» щодо виробництва електромобілів та акумуляторних батарей, розпочавши випуск нових електромобілів на заводі в місті Сандерленд у Великобританії. На реалізацію трансформаційного проєкту, що являє собою план переходу до виробництва та водіння автомобілів з нульовим рівнем викидів, компанія Nissan та її партнери планують інвестувати до 3 мільярдів фунтів стерлінгів.

Концепція електричної екосистеми Nissan передбачає комерціалізацію технології V2G, завдяки якій протягом запланованого часу, починаючи з Європи, електромобілі Nissan отримають можливість двостороннього заряджання від мережі змінного струму. Технологія V2G від Nissan, завдяки новим партнерським відносинам у регіоні, передбачатиме доступні двосторонні домашні зарядні пристрої, які дозволять обмінюватися енергією, що зберігається в акумуляторі автомобіля, з електромережею, відкриваючи нові можливості для збільшення прибутку компанії Nissan і створюючи переваги для її клієнтів та захисту довкілля.

Nissan впроваджує новий бізнес-план по значному збільшенню продажів електрокарів - Nissan

План «The Arc»: Ключові моменти в субрегіонах

Індія
У межах плану «The Arc» компанія Nissan представить на ринку Індії три нові моделі, плануючи потроїти обсяги продажів до 95 000 одиниць у 2026 році, що на 63 000 одиниць більше, ніж у 2023 фінансовому році.

На заводі альянсу в Ченнаї (RNAIPL) буде представлено два нових кросовери Nissan, а також розпочнеться виробництво двох моделей кросоверів для Renault. Отримавши додаткові можливості для експорту, що становитимуть близько 100 000 одиниць до 2026 року, Індія приєднається до Великобританії як ключовий експортний хаб Nissan в регіоні AMIEO. Протягом цього проміжного періоду компанія Nissan продовжуватиме розробляти новий електромобіль, виробництво якого планується розпочати в Ченнаї.

Африка
Впродовж плану «The Arc» компанія Nissan має намір подвоїти продажі в Африці до 110 000 одиниць, що на 56 000 одиниць більше, порівняно з показниками 2023 фінансового року. Протягом трьох років клієнти в Африці також зможуть оцінити переваги двох нових кросоверів, виробництво яких розпочнеться в Індії. Окрім подальшого впровадження унікальної технології Nissan e-POWER, компанія також має намір запропонувати південноафриканським клієнтам новий повністю електричний автомобіль до кінця реалізації плану «The Arc».

Ці заходи, спрямовані на розширення ринку та впровадження нової продукції, забезпечать компанії Nissan в Африці капіталізацію прогнозованого зростання ринку транспортних засобів та дозволять збільшити свою частку на ринку.

Nissan впроваджує новий бізнес-план по значному збільшенню продажів електрокарів - Nissan

Близький Схід
На Близькому Сході буде представлено п'ять нових позашляховиків і кросоверів Nissan, серед яких дві моделі, виготовлені та експортовані з Індії.

Крім того, в плані визначено стратегію впровадження електромобілів на Близькому Сході, що забезпечить можливість подальшої експансії, оскільки компанія Nissan прагне скористатися сильними позиціями бренду на цих важливих ринках для стимулювання подальшого зростання.

Європа
У межах плану «The Arc» з'являться п'ять нових електромобілів, серед яких Nissan LEAF, JUKE та повністю електрична заміна Nissan Micra.

Також Nissan збирається співпрацювати з партнером по альянсу Ampere для запуску повністю електричного фургона Interstar, та нової моделі на базі FlexEVan.

З метою сприяння переходу до повністю електричного майбутнього компанія Nissan працює над розробкою третього покоління власної технології e-POWER, унікальної електрифікованої трансмісії, яка забезпечує можливість отримання повноцінного досвіду керування електромобілем.

Якщо говорити про загальні показники продажів, то Nissan має намір збільшити обсяги продажів у Європі на 40% до кінця запланованого періоду, понад 170 000 одиниць.

Океанія
Впродовж плану «The Arc» компанія Nissan представить в країнах Океанії чотири нові моделі, в тому числі новий 1-тонний пікап, скориставшись партнерством з компанією Mitsubishi Motors.

З прискоренням переходу на електрифікацію на ринку регіону з'являться й інші нові електромобілі.

Пан Картьє продовжив: «Регіон AMIEO, що налічує 140 ринків і майже 3,8 мільярда населення, є величезною територією з безмежними можливостями. За допомогою цього нового бізнес-плану ми представимо наші найбільш захопливі та інноваційні продукти й технології на цей момент, гарантуючи свою готовність до конкуренції. Дотримуючись глобальної стратегії, визначеної в плані «The Arc», ми також змінюємо наш бізнес зсередини, перетворюючи виклики на нові можливості, водночас створюємо додаткові джерела отримання прибутку та розширюємо нашу ціннісну пропозицію для клієнтів».

«The Arc» забезпечує економічне зростання та зміни в регіоні AMIEO, закладаючи фундамент для реалізації довгострокової стратегії розвитку компанії Nissan «Ambition 2030», яка прагне перетворитися на дійсно сталу компанію, що рухається в напрямку створення чистішого, безпечнішого та більш інклюзивного світу.

Nissan планує випустити 16 нових електрифікованих автомобілів до 2026 року

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - світ Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Skoda представила оновлену версію бестселеру Skoda Octavia
• Уряд Німеччини передав Нацполіції нові позашляховики Toyota Land Cruiser
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
• Які новинки пікапів з’явилися на українському ринку
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
• Як Renault повертався на український ринок. Шлях до успіху
• Якою буде нова Skoda Superb. В Україні вже у вересні 2024 року
• В Україні відкрито замовлення на нову Skoda Octavia A8 зі знижкою до 85 000 грн.
• Як пікап Tata Xenon X2 показав себе на бездоріжжі
Головні новини
• З початку року українці вибракували понад 17 тис. транспортних засобів. Як це зробити?
• Представлено новий компактний 7-місний кросовер CITROEN C3 Aircross
• BMW представила X3 четвертого покоління
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Скільки буде коштувати перший електрокар від Ferrari
• Місцеві ради зможуть більше закупати пікапів для сил оборони
• Bosch та Ligier представили інноваційний автомобіль з водневим двигуном для «24 години Ле-Мана»
• Кабмін створив ще один реєстр сертифікатів авто
• Україна отримає додаткову кількість колісних САУ від Німеччини
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• Доставка авто в Україну. В Україні пропонується онлайн-продукт з повним контролем і новими можливостями для дилерів
• Уряд запустив програму пільгового кредитування при закупівлі бізнесом власних газових електрогенераторів
• "Сканія Україна" підготувала вже 5 груп жінок-водіїв
• Яким може бути заміна МТ-ЛБ
• Стало відомо хто виграв тендер на постачання автобусів до Миколаєва
• В Україні діє пропозиція на самоскиди із заднім розвантаженням на шасі DAYUN CGC1210
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• Завод спецтехніки VIVA проведе виставку-конференцію «Країна завтрашнього дня»
• Естонські поліцейські передали Україні 31 патрульний автомобіль
• Японським автоконцернам доведеться тримати великий бій з китайськими фірмами в Азії
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• Франція передала Україні бронетранспортери та вантажівки
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
• Історія успіху. 30 років розвитку групи компаній VIDI
• Перевізники придумали, як діяти з далекобійниками, що покинули вантажівки
• 10 гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» ЗСУ отримала військові вантажівки IVECO
• В Україні зростуть ціни на бензин і ДП: Рада ухвалила в 1-му читанні закон про підвищення акцизів
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• 125 років успіху Renault. Як французькі авто підкорювали Україну
• В Україні розглядають заміну посвідчення водія кожні 5-10 років
• Український авторинок у травні перестав зростати через "електрику" та курс
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
Акції у дилерів...
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.