Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу: Авто новини від AUTO-Consulting - Ford

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Ford
• Універсальні дорожні машини Ford Trucks з установками Rasco виявилися корисними навіть у спеку
• Ford виводить на ринок свій аналог Volkswagen ID.5
• Ford випустить електрокар за $30 тис. Що про нього відомо?
• Ford відродить у Європі легендарне ім'я Capri
• Ford Trucks продовжує дослідження з водневими двигунами
• Ford Trucks нарощує поставки техніки на український ринок
• Ford продемонстрував оновлений завод у Кельні, в який було інвестовано 2 млрд євро
• На шасі FORD Trucks виготовлено черговий 11-кубовий бензовоз
• В Україні почали виготовляти будівельні самоскиди на шасі Ford Trucks
• Україні передали 15 нових 10-кубових водовозів на шасі FORD Trucks
Ще по Ford...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу

Автобізнес LIFE | Опубліковано - 2024-03-08 19:06:00 (2700 разів прочитано)
Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford
Важко уявити світ без культового Ford Mustang - автомобіля, який з моменту своєї появи у 1964-му році став справжнім культом. Існує ряд причин, чому Mustang закріпив за собою легендарний статус, в тому числі участь у найкращій автомобільній погоні всіх часів разом зі Стівом МакКуїном у культовому трилері 1968-го "Буллітт". Але, звісно, це була не причина, а наслідок того впливу, який Mustang має на автомобільну культуру вже 60 років.
Вдача чи тонкий розрахунок?
"Mustang, ідеальний автомобіль для ідеального часу" - це цитата з внутрішньої промови компанії Ford, яка ідеально підходила для опису демографічної ситуації бебі-бумерів, на яких і розраховувався Mustang. Компанія витратила багато часу та зусиль, намагаючись передбачити, як виглядатиме мінливий ринок автомобілів у 1960-х роках, і дійшла висновку, що у них немає продукту, який би відповідав потребам цих нових споживачів.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Покоління бебі-буму входило в доросле життя, і все більше людей відвідували коледжі, ніж будь-коли раніше. Маркетингові дослідження компанії Ford постійно показували, що споживачі з вищою освітою купують більше автомобілів. Наприклад, у 1962 році 46% покупок нових автомобілів було здійснено людьми з вищою освітою, незважаючи на те, що вони становили лише 18% від загальної кількості населення. Крім того, все більше американських сімей прагнули додати до свого гаража другий автомобіль. Кількість сімей, які мали два або більше автомобілів, зросла з 1 мільйона у 1959 році до 13 мільйонів у 1963 році, і продовжувала зростати. Дослідження показали, що жінки-власниці автомобілів були одним із сегментів, який зростав найшвидше, і що кількість жінок-водіїв збільшилася на 53% між 1956 та 1963 роками. Жінки, як правило, частіше використовували другий автомобіль, і вони формували чіткі уявлення про те, яким повинен бути цей автомобіль - невеликим і маневреним, щоб легко керувався й паркувався. Іншими словами, створювався великий, специфічний, молодіжний, освічений ринок з особливим акцентом на жінок-водіїв.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Цей молодіжний ринок має певну специфіку, наприклад, молоді водії хотіли вибір між механічною та автоматичною коробкою передач, хотіли сидіння-ковші та спортивний стиль автомобіля. Дослідження також показало, що перевагу мають автівки з потужним звуком двигуна і нижчу посадку, яка надає відчуття близькості до дороги. У внутрішніх документах компанії зазначалося, що "враховуючи такі складові, як молодість, освіта, хороша заробітна плата та прагнення до стилю і спортивності в автомобілях, ми все ще повинні були пам'ятати про великий сегмент ринку, на який ми націлилися, складається з молодих людей, які тільки починали жити, мали хороший потенціал і вишукані смаки в товарах тривалого користування, але відносно мало готівки". Першочерговим завданням при розробці було утримати автомобіль в діапазоні уваги цих покупців".

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Увага до деталей та пошук свого стилю
Увага до деталей при плануванні автомобіля була всеосяжною. Наприклад, навіть проводили дослідження, як можуть вплинути спортивні крісла-ковші на романтичні стосунки молоді в машині, та чи не завадять вони! Дослідження проводилося в коледжах у восьми містах по всій країні, і "42% опитаних віддали перевагу кріслам-ковшам для перших побачень.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Дизайнери Ford створили три макети, та уважно вивчали реакцію громадськості на їхні особливості. В компанії запросили окремі групи подивитися на ці експериментальні автомобілі та висловити свою думку. Першим був концепт-кар Allegro, який був створений під впливом все більш помітного європейського імпорту. Автомобіль мав кілька інноваційних конструктивних особливостей, включаючи фіксоване сидіння, рухомі педалі гальма і акселератора, а також поворотну рульову колонку, яка полегшує вхід і вихід з автомобіля. Довгий капот і решітка радіатора були пізніше використані для серійного Mustang.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Mustang I був двомісним концепт-каром, який також запозичив риси європейського стилю. Було створено дві версії цієї маленької спортивної моделі з середньо розташованим двигуном. Перший - склопластиковий шоу-кар, а другий - повноцінний автомобіль, прем'єра якого відбулася в Уоткинс Глен у жовтні 1962 року. Прем'єра у Watkins Glen викликала феноменальний ажіотаж, люди висипали з трибун, щоб оточити та уважно роздивитись автомобіль. Обидві версії привертали увагу на автомобільних виставках, їх возили по кампусах коледжів, щоб оцінити інтерес до маленьких спортивних автомобілів.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Було проведено програму краш-тестів, щоб якнайшвидше визначитись з вибором концепту. Дизайнери фордівської студії та братерської студії Lincoln & Mercury отримали параметри кузова і також брали участь у відкритому конкурсі, на який усім відвели лише два тижні. Так визначились з дизайном серійної версії Ford Mustang.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Яке ім'я виберемо?
Коли прийшов час визначитись з іменем нового автомобіля, думки керівництва компанії розійшлися. Генрі Форд ІІ цілком передбачувано віддав перевагу таким невигадливим назвам, як Special Falcon та Thunderbird II, в той час як Лі Якокка (на той час президент компанії) наполягав на Torino або Cougar. Серед інших запропонованих назв були Puma, Bronco, Cheetah і Colt. Форд мудро обрав Mustang, хоча більшість відкинутих пропозицій, в кінцевому підсумку також стали моделями Ford.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Фактори привабливості
До остаточного рішення, концепт Mustang II використовувався в якості інструмента для дослідження ринку, щоб підтвердити правильність вибору дизайну. Цей чотиримісний спортивний автомобіль увібрав у себе елементи майбутнього серійного Mustang. Посилений скловолокном кузов став довший на 12 сантиметрів, а дах занижений на 8 сантиметрів. Концепт дебютував на автосалоні Watkins Glen у жовтні 1963 року, та розпалив апетит до майбутнього серійного Mustang. Автомобіль описували як "достатньо скромний для відвідування церкви, достатньо спортивний для перегонів, та достатньо модний для заміського клубу".

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Стратегію представлення автомобіля найкраще ілюструє одна історія. Компанія запросила 52 пари з маленькими дітьми, щоб вони оцінили новий Mustang. Отже, ця фокус-група не мала б бути підходящою демографічною групою для спортивного автомобіля, зважаючи на їхній статус та маленьких дітей. Після огляду автомобіля, гостей запитали: чи буде він практичним автомобілем для сім'ї. Більшість відповіли, що ні. Потім парам запропонували назвати ціну, за яку, на їхню думку, можна було б виставити його автомобіль у дилерів. Більшість назвали цифри, які на тисячі перевищували очікувану ціну продажу. Коли їм назвали реальну ціну, їхні думки дивним чином змінилися. Чоловіки та їх дружини повернулися до "Мустанга" і всі без винятку почали знаходити причини, чому цей автомобіль дійсно був би практичним для них. Дизайн, характеристики, опції та ціна зробили його привабливим. До речі, ця сцена обіграна в чудовому фільмі "Ford проти Ferrari" з Крістіаном Бейлом та іншими голівудськими зірками першої величини.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Гучна прем'єра
Грунт для презентації було підготовлено. Ford мав виграшний дизайн і чудову ціну, але як повідомити всім про новий спорткар? Прес-конференція з анонсом автомобіля для широкого контингенту журналістів відбулася на Всесвітній виставці в Нью-Йорку 17 квітня 1964 року. Ще один новаторський підхід - вперше в історії телебачення великий автовиробник купив час на всіх трьох головних каналах, щоб запустити рекламу, в якій наголошувалося на ціні та стилі автомобіля. Рекламні ролики транслювалися на HAZEL (NBC), PERRY MASON (CBS) та JIMMY DEAN SHOW (ABC), і їх побачили понад 29 мільйонів глядачів.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

"Mustang-манія" виникла миттєво, клієнти заполонили дилерські центри по всій країні, щоб побачити і випробувати новий автомобіль. Чиказький дилер був змушений закрити двері всіх своїх Mustang, тому що забагато людей намагалися втиснутися в салон одночасно з реальним ризиком травмуватися. У місті Прескотт, штат Арканзас, з населенням 2 500 осіб, понад 450 старшокласників масово прийшли до автосалону і ледь не влаштували бунт, намагаючись побачити новий автомобіль. У Гарленді, штат Техас, 15 людей посперечалися за єдину модель в автосалоні, а переможець спав у машині, щоб переконатися, що її не продадуть до того, як він отримає чек. Понад 4 мільйони клієнтів відвідали автосалони в перші вихідні, але багато хто прийшов не просто подивитися на новий автомобіль, адже за цей час було зроблено понад 22 тисячі замовлень! Це лише декілька з незліченних історій про те, як США закохалися в Mustang.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Мільйони закоханих
За чотири місяці було продано понад 100 000 Мустангів, і він посів своє місце в п'ятірці лідерів за обсягом продажів. Загалом за перший календарний рік було продано понад 420 000 автомобілів, що зробило Mustang найуспішнішим автомобілем, випущеним у США. Автомобіль також встановив зв'язок на емоційному рівні, оскільки компанія отримала понад чотири тисячі вдячних листів від закоханих у свій Mustang клієнтів.

Вже 2 березня 1966 року з конвеєра заводу в Дірборні зійшов мільйонний "Мустанг". Таким чином, "Мустанг" не лише встановив новий рекорд виробництва легкових автомобілів у США, але й мав найбільший вплив на американську економіку (з усіх нових автомобілів) з часів Другої світової війни: роздрібні продажі склали понад 2,8 мільярда доларів.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Mustang не лише зберіг свою молодіжну привабливість, але й, що більш важливо, привернув до Ford нових покупців. Середній вік покупців становив 31 рік, причому понад 28% покупців були молодші за 25 років, порівняно з 42 роками для середнього покупця звичайного автомобіля Ford. 35% покупців Mustang були неодруженими порівняно з 9% типових покупців Ford. Цікаво, що понад 80% вказали, що зовнішній вигляд автомобіля був єдиним найважливішим фактором, який вплинув на їхнє рішення.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Кілька цікавих фактів про покупців Mustang:
• 42% були жінками проти 31% серед власників Ford;
• 755 тисяч купе, 142 тисячі кабріолетів та 103 тисячі фастбеків було продано;
• 557 тисяч мали "автомат", 310 тисяч тришвидкісну "механіку" та 133 тисячі чотиришвидкісну механічну трансмісію;
• Продажі V8 перевищили продажі V6 у співвідношенні два до одного;
• Шини з білими боковинами були встановлені на 842 000 одиниць;
• Радіо було встановлено на 799 000 автомобілів (виникає питання, чому 210 тисяч людей не замовили радіо!)

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

За перші два роки свого існування Ford Mustang змінив автомобільний ландшафт. З'явився ринок, на якому бебі-бумери шукали по-справжньому свій автомобіль. І Ford Motor Company була на крок попереду конкурентів, створивши та випустивши Mustang - і він став сенсацією! Віце-президент Ford Дональд Фрей підсумував цей феномен словами: "Мустанг став означати більше, ніж просто кінь чи автомобіль. Мустанг - це радість, молодість та яскравість. Мустанг - це сонцезахисні окуляри, взуття та капелюх".

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

1966 Mustang GT EV
Мало хто пам'ятає, що Ford був одним з перших гравців на ринку електромобілів. Перший повністю електричний Mustang GT 1966 року з'явився напередодні тогорічного Різдва, ще й за низькою ціною - лише $4,95. Досить пропрацьована модель була доступна виключно у дилерів Ford: мікро-Мустанг мав керовані передні колеса, працюючі фари і задні ліхтарі, а також імітацію V-подібного двигуна під капотом. Батареї йшли в комплекті.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Наразі офіційні дилери Ford пропонують повністю електричний Mustang Mach-E, який не лише на словах наслідує легендарного предка. Але про нього – в наступному матеріалі.

Ford Mustang – ідеальний автомобіль для ідеального часу - Ford

Щоб не пропустити новин зі світу автомобілів, та цікаві подорожі в історію створення легендарних брендів – підписуйтесь на соціальні мережі AUTO-Consulting!
AUTO-Consulting в Telegram
AUTO-Consulting в Facebook

Ford Mustang Mach-E – тепер офіційно в Україні! Оголошено ціни

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі Автобізнес LIFE


Цікаве по темі...
• Група компаній VIDI: від амбіцій до лідерства на ринку
• На аукціоні продадуть Lamborghini Miura, який все життя простояв у вітальні, як мебля
• Як так вийшло, що на заводі Horch почали виробляти дешевий Trabant
• Найбільший у світі музей Citroen закривається
• «АВТ Баварія» - автомобільний партнер національної збірної України з футболу
• Нова ера електробайків прийшла вже і в український мотоспорт
• PEUGEOT став офіційним автомобільним партнером Паризького Тижня Моди 2024
• Доставка авто в Україну. В Україні пропонується онлайн-продукт з повним контролем і новими можливостями для дилерів
• Війна в Україні призвела до величезної кількості додаткових вибросів в атмосферу, як від 90 млн авто
• У Києві тимчасово обмежать рух ще одним мостом через Дніпро
• Skoda змінить дизайнера інтер'єрів. Що зміниться?
• Що відомо про нового дизайнера інтер'єру в Skoda Auto
• В Україні вийшла книга по історії появи мотовиробництва в Україні
• BMW вперше у світі отримала дозвіл на дві системи автопілоту 3-го рівня
• Skoda Auto 21 рік поспіль головний партнер велогонки Тур де Франс
Головні новини
• В Україні нараховується вже більше 200 тис. електромобілів та гібридів
• В Україні зросте попит на малі паливозаправники і ось чому
• Як зміниться Peugeot, щоб конкурувати з китайськими конкурентами
• Волонтер самостійно виготовляє антидроновий захист для українських ББМ "Дозор-Б" та Roshel
• "Техкомплект" продовжує розвивати напрямок 10-тонних самоскидів для заміни МАЗів
• Що відбувається в Premium-сегменті в Україні. Результати першого півріччя 2024 року
• ДСНС отримала першу партію потужних пожежних автоцистерн українського виробництва
• В Україні з`явилась ще одна модель бренду Fisker
• До сезону збирання врожаю в Україні пропонуються цікаві зерновози на шасі Renault Trucks
• Audi представила нове покоління A5
• Верховна Рада звільнила від мита та ПДВ обладнання для електрогенерації
• США передали Україні машини для розмінування та іншу спецтехніку
• Новий Skoda Kodiaq отримав 5 зірок безпеки Euro NCAP
• DAF представляє спеціальну версію DAF XG+ на честь 75-річчя виробництва вантажівок
• Бригада НГУ АЗОВ отримала 17 броньовиків
• Італійський уряд має намір продати китайцям деякі автомобільні бренди
• В "Порше Україна" призначено нового Генерального директора
• На якому авто їздив Макрон на День взяття Бастилії
• У Києві введено обмеження на рух вантажного транспорту
• На цьому тижні ВР розглядатиме відразу 3 законопроєкти щодо перереєстрації авто та трейд-іну
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні створили замінник 10-тонних самоскидів МАЗ
• В Україні створили легкий тактичний бронеавтомобіль "Джура"
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• 7 вагомих причин, чому варто вибрати гібридний автомобіль
• Група компаній VIDI: від амбіцій до лідерства на ринку
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• У червні зростаючий тренд українського авторинку надломився і змінився на падіння
• Чому українські виробники не мають шансів перемагати у тендерах ЄІБ
• Національна гвардія отримала першу партію нових бронеавтомобілів українського виробництва
• На аукціоні продадуть Lamborghini Miura, який все життя простояв у вітальні, як мебля
• Zeekr заборонив офіційно постачати свої авто до РФ і ось чому
• В Україні відкрито передзамовлення на нове покоління Skoda Kodiaq
• Кабмін створив ще один реєстр сертифікатів авто
Акції у дилерів...
• На Skoda Kodiaq першого покоління діє вражаюча знижка в 94 500 грн.
• В Україні розпродають фургони Volkswagen Crafter
• В мережі Renault в Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО»
• На культовий Mazda MX-5 діє літня цінова пропозиція
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.