Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid: Авто новини від AUTO-Consulting - Jeep

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Я Легенда
Історія JEEP
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Jeep
• Jeep Grand Cherokee бореться за титул «Автомобіль Року в Україні 2024»
• Jeep Grand Cherokee другій рік поспіль здобуває нагороду MotorWeek Drivers Choice Award
• Новий Jeep® Wrangler назвали Найкращим позашляховиком 2024 року
• Для Jeep Compass в Україні пропонують більше версій та комплектацій
• Нові дилери Jeep відкрились ще в 4 найбільших містах України
• Jeep восени представить електричний Jeep Wagoneer S
• Stellantis та CREDIT AGRICOLE відновлюють авто-кредитування для юридичних осіб на автомобілі Peugeot, Citroen, Opel, DS, Jeep
• Jeep випустив фінальний Jeep Wrangler з двигуном V8
• Чи знаєте ви історію Jeep? Тест на честь 80-річчя бренду та повернення легендарної марки в Україну
• Чому Jeep - це не просто автомобіль, а ціла субкультура
Ще по Jeep...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-11-27 14:44:53 (1341 разів прочитано)
Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep
На хвилі значного успіху продажів Jeep Avenger, Бренд Jeep® приймає рішення розширити модельний ряд цього популярного кросовера – й представляє нову версію Jeep Avenger e-Hybrid. Головною метою появи новинки є прагнення Бренду надати клієнтам максимальну свободу та гнучкість вибору між кількома різними силовими агрегатами: бензиновим, електричним, гібридним.
Компактний кросовер Jeep Avenger e-Hybrid забезпечує виняткові враження від водіння та одночасно дозволяє знизити CO2 – усе завдяки використанню інноваційної покращеної гібридної технології 1.2T e-DCT6 P2 48V MHEV, що розширює новаторський шлях електрифікації Бренду Jeep. Замовити нову модель Jeep Avenger e-Hybrid європейські клієнти зможуть вже наприкінці листопада поточного року.

Піонери електрифікації Бренду Jeep
Бренд Jeep постійно рухається у напрямку нової концепції електрифікованої мобільності, що дозволяє покращити ходові якості, рівень комфорту, паливну економічність, дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Стратегія електрифікації стартувала в Європі наприкінці 2020 року та знайшла своє відображення у вигляді технології 4xe Plug-In Hybrid на автомобілях Jeep Compass, Jeep Renegade, Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Наступним кроком в 2023 році стала поява першого в історії Бренду повністю електричного транспортного засобу – йдеться про компактний кросовер Jeep Avenger. Він чудово поєднав культову ДНК Бренду Jeep з компактними розмірами, унікальними можливостями, привабливим стилем, чудовою функціональністю та технологічністю. Наче «чистий прояв концентрованої свободи», електричний кросовер Jeep Avenger гарантує впевненість та спокій за будь-яких умов: як на дорозі, так і поза її межами. І тепер Новий Jeep Avenger e-Hybrid готовий запропонувати ще більше впевненості під час довготривалих заміських подорожей, а також ще більше комфорту під час щоденних коротких поїздок у великому місті.

Надсучасний електричний привод
Гібридний силовий агрегат Нового Jeep Avenger e-Hybrid є вершиною технологічних досягнень, що забезпечує винятковий комфорт та гарну продуктивність за будь-яких умов.

Цього вдалось досягнути завдяки поєднанню бензинового двигуна та електроприводу. Передові технології Нового Jeep Avenger e-Hybrid гарантують максимально легке та зручне керування, дозволяючи клієнтам насолоджуватись повністю електричною мобільністю під час руху на низьких швидкостях. Також варто відзначити використання автоматичної 6-ступеневої коробки перемикання передач e-DCT6 з подвійним зчепленням та вбудованим електромотором, який використовується у складі гібридної системи.

Електродвигун покращує ефективність руху та задоволення від водіння, а також дозволяє транспортному засобу рухатися з вимкненим двигуном внутрішнього згоряння за певних умов. Наприклад, режим повністю 100% електричного приводу активується під час руху в умовах міста зі швидкістю до 30 км/год.: так вдається досягнути автономності пробігу до 1 км у електричному режимі. Крім того, електропривод може спрацьовувати на міських та позаміських дорогах, коли водій відпускає педаль акселератора та є стабільні умови руху – в цьому випадку можна вимкнути бензиновий двигун та заощаджувати пальне.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Гібридна технологія з електромотором також дозволяє швидко запускати бензиновий двигун. Нарешті, також забезпечується плавний та безшумний перехід/перемикання в роботі між двигуном внутрішнього згоряння та електромотором під час їх окремої або сумісної роботи.

Ключ до продуктивності гібридного силового агрегату 1.2T e-DCT6 P2 48V MHEV кросовера Jeep Avenger e-Hybrid полягає в гармонійному поєднанні сучасного бензинового 1,2-літрового 3-циліндрового двигуна внутрішнього згоряння потужністю 100 к.с., 48-вольтової літій-іонної акумуляторної батареї, яка забезпечує енергією електромотору гібридної системи, а також інноваційною 6-ступіневою коробкою перемикання передач з подвійним зчепленням та вбудованим електродвигуном. Саме в конструкції коробки передач передбачено електромотор P2 потужністю 21 кВт (29 к.с.) та електричний інвертор-перетворювач для його живлення. Таким чином, нова 6-ступенева коробка перемикання передач виступає центральним елементом гібридної системи, яка поєднує два двигуни – бензиновий та електричний – для оптимізації їх робочих режимів та досягнення максимальної ефективності руху за будь-яких умов.

Електромотор збільшує крутний момент на низьких обертах, забезпечує тихий та миттєвий старт з місця, плавне і швидке прискорення. Чистий 100% електричний привод також дозволяє реалізувати функцію «e-creeping»: завдяки електромотору, можна здійснювати короткі проїзди вперед без запуску двигуна внутрішнього згорання. Наприклад, ця можливість корисна в заторах, де відчутно допомагає знизити викиди СО2 та споживання палива. Крім того, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid може паркуватися в повністю 100% електричному режимі – зручно та тихо, екологічно чисто для довкілля.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Нарешті, гібридна технологія забезпечує можливість рекуперації енергії під час гальмування. Таким чином, водій Нового Jeep Avenger e-Hybrid отримує повну свободу руху та комфорт використання гібридної системи без будь-якої додаткової уваги – адже акумулятор заряджається самостійно та автоматично за допомогою рекуперації, усуваючи потребу в необхідності заряджанні від мережі.

У типових умовах водіння, гібридний силовий агрегат може запропонувати до 15% зменшення викидів вуглекислого газу CO2 та споживання палива, порівняно з аналогічним звичайним двигуном внутрішнього згоряння. У питаннях зниження викидів СО2 та скорочення споживання палива також допомагає особливий робочий цикл Міллера, за яким працює двигун внутрішнього згорання. У результаті викиди CO2 складають 111-114 грамів на 1 км – це робить Новий Jeep Avenger e-Hybrid дуже вигідним у власній категорії, що надзвичайно важливо для європейського ринку.

Приємна динаміка та вражаючі відчуття під час руху
Новий Jeep Avenger e-Hybrid демонструє прискоренням від 0 до 100 км/год за 11 секунд та приваблює практично миттєвою передачею крутного моменту завдяки електромотору – що особливо приємно для водія. Загальна конфігурація гібридного силового агрегату з використанням електромотору оптимізує продуктивність двигуна внутрішнього згоряння, особливо під час його перезапусків, а також пом’якшує ефект «turbo lag» (турбо-ями). Відповідно, додаткова потужність та крутний момент від електродвигуна, особливо в перші секунди початку руху, забезпечує швидку реакцію на натискання педалі акселератора та винятково позитивні враження від водіння.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Такого вражаючого результату вдалось досягнути завдяки комбінації бензинового турбодвигуна, що видає 74 кВт (або 100 к.с.) максимальної потужності та 205 Нм крутного моменту, електромотору потужністю 21 кВт (або 29 к.с.) з крутним моментом 55 Нм, та новітньої 6-ступеневої трансмісії, яка поєднує ці два мотори в єдине ціле.

Водночас, під час руху в чисто електричному режимі, двигун внутрішнього згоряння вмикається лише за необхідності, коли потрібна додаткова потужність. Це дозволяє мінімізувати викиди СО2 та споживання палива під час повільного руху та маневрування на місці. Результатом є вражаюча економічність Нового Jeep Avenger e-Hybrid – лише 5,1 л на 100 км (змішаний цикл). З урахуванням чудової економічності, 44-літровий паливний бак означає максимальну свободу пересування – все у повній відповідності традиціям Бренду Jeep!

Новий Jeep Avenger e-Hybrid – нові візуальні особливості стильного кросовера
Кросовер Jeep Avenger e-Hybrid готовий запропонувати не лише новий силовий агрегат, але й нові функції – наприклад, панорамний скляний дах Open-Air Sky Roof. Останній дарує водію та пасажирам відчуття відкритого неба, незабутні враження від подорожі, покращує загальне задоволення від часу, проведеного за кермом. Також варто відзначити й інші покращення та технології для досягнення максимального комфорту: водійське сидіння з електроприводом та функцією масажу, оздоблення салону шкіряними елементами тощо. У підсумку, комфортне високотехнологічне сидіння водія забезпечує оптимальну підтримку та додаткове відчуття розслаблення під час довгої подорожі, завдяки чому позитивне враження від водіння Нового Jeep Avenger сягає безпрецедентно високого рівня.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Новинка Jeep Avenger e-Hybrid демонструє покращення як ззовні, так і в середині. Наприклад, зовні Новий Jeep Avenger e-Hybrid може похвалитися спеціальним логотипом, що підкреслює його електрифіковану сутність. А всередині увагу привертає 7-дюймовий або навіть 10,25-дюймовий дисплей, що відображає роботу системи e-Hybrid: обраний режим водіння, актуальний стан двигунів, показник лічильника потужності тощо. Крім того, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid оснащений пелюстками під кермом, які дозволяють самостійно обирати передачі та контролювати роботу трансмісії e-DCT6.

А для того, щоб кожна подорож була ще більш приємною, для Jeep Avenger доступні дві онлайн-системи. По-перше – це Connect ONE, що надає допомогу та безпеку в разі потреби. По-друге – це Connect PLUS, що пропонує максимальний перелік онлайн-послуг; головним чином вони зосереджені на навігації. Завдяки цьому, водій може максимально використовувати переваги навігації з мапами, що постійно оновлюються «по повітрю».

Чудові позашляхові можливості Нового Jeep Avenger e-Hybrid забезпечують система контролю швидкості під час спуску на схилі Hill Descent Control та унікальна система Select Terrain, яка пропонує шість програм керування. Окрім звичного режиму NORMAL для щоденного водіння, також передбачено режим ECO для найкращої економічності, режим SPORT для отримання максимальних враження від динамічного стилю руху, режим SNOW для засніжених та заледенілих доріг, режим MUD для впевненого подолання багнюки, режим SAND для руху по піщаним дорогам. Дуже широкий вибір режимів – для будь-яких погодних та дорожніх умов.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Отже, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid демонструє наступний крок Бренду в напрямку власної електрифікації та, водночас, наступний крок для розширення власної популярності на європейському ринку. У свою чергу в Україні також очікується Jeep Avenger, який уже покорив світ та готується покорити і українських фанатів бренду. Новинка очікується в 2024 році, тому підписуйтесь на новини Jeep, аби першим дізнатися про появу очікуваного компактного кросовера від легендарного бренду.

Українські покупці в майбутньому теж зможуть познайомитись з Новим Jeep Avenger та оцінити всі його переваги. Але навіть зараз у Бренду Jeep є чим здивувати вибагливих клієнтів – ознайомтесь з переліком моделей Jeep що вже доступні в Україні та запитайте індивідуальну комерційну пропозицію у менеджерів Jeep просто тут і зараз!

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Нові легкові автомобілі доступні в оренду від Ryder
• Mazda представила наступника кросовера CX-7 - Mazda CX-70
• Новий Volkswagen Touareg став лідером в сегменті великих позашляховиків
• В Україні стартували продажі нового автомобільного бренду Changan
• Чим автовиробники дивували на Tokyo Auto Salon 2024
• Визначені найдалекобійніші електромобілі 2024 року
• Конфлікт у Червоному морі вплине на 57% українського авторинку
• Новий Volkswagen Amarok назвали найкращим в конкурсі авто року серед жінок
• Аграрна Рада передала 8 спецавтомобілів рятувальникам
• Яким буде Mitsubishi Pajero наступного покоління
• Представлений оновлений Volkswagen Golf
• Яким буде нове покоління Renault Duster
• В Україні стартують продажі нового Toyota C-HR
• Toyota готує міні Land Cruiser
• Яким буде авторинок, коли почнуть домінувати електромобілі. Приклад Норвегії
Головні новини
• Які автомобільні новинки з’являться на українському ринку у березні
• Онлайн продажі автомобілів та поява цифрових дилерів. Світовий досвід
• Nissan шукає дилерів відразу в трьох областях України
• Jeep Grand Cherokee бореться за титул «Автомобіль Року в Україні 2024»
• На українському ринку з'явилися 18-тонні автокрани на шасі Daewoo Trucks
• В Україну прибули десятки евакуаційних бронемашин M113. Ще сотні - найближчим часом
• Вінничина отримала 30 автобусів українського виробництва
• Volvo представила електричну вантажівку FM Low Entry для роботи у містах
• ZF представляє технологію "розумних" ременів безпеки
• Які електромобілі подешевшають з 1-го березня та чому?
• Бестселером в Європі вперше став електрокар. ТОП-10 найбільш популярних авто
• Стали відомі подробиці нової версії САУ "Богдана"
• На український ринок поставлять велику партію найдоступніших пікапів
• Вантажівки Scania будуть перевозити комунікаційне обладнання Vodafone Україна
• У Києві заборонили стягувати плату за паркування
• Драйв розвідки: Автомобільний оператор вийшов з ініціативою зібрати кошти на 5 командних пунктів БПЛА для бригад Морської піхоти ЗСУ
• В Україні знайшли доступну альтернативу повнопривідним шасі для пожежних автоцистерн
• Чому електромобіль Dacia Spring вже прозвали «міні-Дастером»
• Які нові електромобілі до $30 тисяч стали бестселерами в Україні
• Новий електромобіль CITROEN e-С4 вже в Україні
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Стали відомі подробиці нової версії САУ "Богдана"
• Нові легкові автомобілі доступні в оренду від Ryder
• Mazda представила наступника кросовера CX-7 - Mazda CX-70
• Кувейт передасть Україні 100 танків М-84АВ
• Список авто, які підпадають під податок на розкіш в 2024 році
• Новий Volkswagen Touareg став лідером в сегменті великих позашляховиків
• Як не натрапити на зловмисників при купівлі авто для ЗСУ. Рекомендації експертів
• Український авторинок почав 2024 рік з потужного зростання
• Чому пільги у законі №10321 не зможуть зробити газові вантажівки популярними в Україні
• Як дилерські холдинги витримали два роки війни. Показники за 2023 рік
• Новий Volkswagen Amarok назвали найкращим в конкурсі авто року серед жінок
• Сезон ваших переваг. На автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва діє спеціальна пропозиція
• Яким буде Mitsubishi Pajero наступного покоління
• Яким буде нове покоління Renault Duster
• В Україні стартують продажі нового Toyota C-HR
Акції у дилерів...
• На динамічний фастбек PEUGEOT 408 2023 року знижено ціни
• Сезон ваших переваг. На автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва діє спеціальна пропозиція
• Спільна акційна пропозиція від Opet та АВТЕК
• 7-місний кросовер Mazda CX-9 доступний по спеціальній ціні від 1 539 500 грн.
• На Mazda CX-5 діє спеціальна цінова пропозиція
• Renault в Україні запускає вигідну сервісну акцію по заміні оливи двигуна
• Кросовер Opel Crossland доступний за максимально привабливою ціною – від 736 000 грн.
• DS 4 доступні зі складу в Україні – уже в наявності та з вигодою 50 000 грн.
• На окремі автомобілі Lexus 2022 і 2023 років виробництва діє вигідна цінова пропозиція
• Зустрічай зиму у всеозброєнні. Вигода на запчастини Mitsubishi до -20%
• На Mazda CX-9 діє спеціальна цінова пропозиція
• Універсальність та стиль. На BMW X3 та BMW X4 діє спеціальна пропозиція
• Кросовер Mazda CX-5 ще можна придбати за небувало привабливою ціною - від 1 119 000 грн.
• Електромобіль Opel Mokka-e пропонується за спецціною та на спецумовах фінансування
• У грудні на склад вантажівок Scania діють знижки до 20%
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.