У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів: Авто новини від AUTO-Consulting - дилер

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика офіційний Ford Mustang Mach-E
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: дилер
• У дилерів Volkswagen доступна партія кросоверів VW T-Roc за спеціальними цінами
• Чи планують офіційні дилери розширювати кількість автосалонів з продажу вживаних автомобілів
• Автобезпека Benish GPS відтепер офіційно в усіх дилерських центрах НІКО
• Шлях компанії «Авто-Регіон» за 20 років: від дилера до виробника
• Шлях до цивілізації: Як конкурувати з «перекупами» та які перспективи у офіційних дилерів на ринку вживаних авто
• Шлях до цивілізації: Чому клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера?
• Чи є переваги купівлі вживаних автомобілів в офіційній дилерській мережі?
• Шлях до цивілізації: Як найбільші українські дилерські холдинги працювали з вживаними авто у 2023 році
• Онлайн продажі автомобілів та поява цифрових дилерів. Світовий досвід
• Nissan шукає дилерів відразу в трьох областях України
Ще по дилер...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів

дилерська мережа | Опубліковано - 2023-11-03 08:42:22 (5963 разів прочитано)
У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер
Не зважаючи на важкий стан економіки України, зростаючий попит на автомобілі дозволяє з надією дивитись на майбутнє та відкривати нові дилерські центри. AUTO-Consulting поспілкувався з представниками офіційних імпортерів, поцікавившись їх планами стосовно розширення дилерської мережі в 2023 році та у майбутньому.
Дилерська мережа, особливо великих імпортерів, втратила значну кількість центрів продажу та обслуговування з 24 лютого 2022 року. Якщо вони не були знищенні в окупованих містах, то були розграбовані та пошкоджені. Тим не менше, в міру деокупації, їх будуть відновлювати чи будувати нові. Тим часом імпортери розширюють географію дилерської мережі і взяли курс на мирні, завдяки ЗСУ, регіони України.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Цього року, завдяки певній стабілізації ситуації в країні та зростанню попиту на нові автомобілі, за даними Асоціації автовиробників України, за 9 місяців 2023 року в Україні відкрився 21 новий дилерський центр, що на 10% більше, ніж за аналогічний період 2022 року.

Навіть попри війну, український авторинок займає непогані позиції серед європейських країн

Який обсяг автомобільного ринку України у 2023 році очікують головні оператори

Серед автомобільних брендів, які відкрили нові дилерські центри в Україні, найбільше було представлено брендів Hyundai (6 нових дилерів), Toyota (4 нових дилерів) та Renault (3 нових дилерів). В столиці з’явилось одразу десять нових автосалонів, п’ять у Харкові та по два в Одесі та Львові.

Влітку ми відкрили новий ДЦ (дилерський центр) в місті Луцьк Mazda Луцьк-Експо. Відтепер залагодити питання, пов'язані із сервісом, купівлею автомобілів чи запчастин, взяти участь у тест-драйві мешканцям західного регіону України стане ще зручніше. Також до кінця року планується відкриття дилерського центру в місті Кривий Ріг. На 2024 рік поки ще рано щось прогнозувати, будемо орієнтуватись по ситуації, – говорить Тетяна Шеремет, Менеджер з маркетингу та PR Mazda.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

За словами Наталі Топтун, PR-менеджеру компанії «Рено Україна», нові дилерські контракти не підписувалися та не розширювали вже існуюче партнерство по Україні, але були зміни локацій, пов’язані з безпекою та розширенням бізнесу. Стосовно найближчого майбутнього, то компанія має плани з розширення мережі за рахунок нових інвестицій у контакт-центри з існуючими партнерами. Один з таких центрів вже найближчим часом з’явиться на півдні нашої країни.

“У березні 2023 р. відкрився новий концептуальний VRE дилерський центр Volvo Car Львів”, – розказує Артем Ткаченко, бренд-директор Volvo. – “Це вперше, коли у львівському регіоні салон та сервісний центр зосереджені в єдиному місці, адже з 2007 року cалон та сервісний центр Volvo знаходилися у різних локаціях. Відтепер концептуальний офіційний дилерський центр Volvo відповідає всім стандартам бренду, поєднуючи сервісне обслуговування та салон з автомобілями під єдиним дахом. Шоурум у 515 м2 вміщує 6 моделей Volvo. До придбання доступний весь модельний ряд компанії.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Наразі дилерська мережа налічує 11 дилерів у 9 ключових містах (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Полтава, Вінниця, Херсон, Запоріжжя). Відкриття нових дилерів поки не планується. Водночас, ми віримо у Сили Оборони України і сподіваємось, що в 2024 р. безпекова ситуація дозволить відновити повноцінну роботу дилерів у Запоріжжі і Херсоні.

Обережний оптимізм: Як головні оператори авторинку оцінюють підсумки продажів за 9 місяців

Тренди авторинку України: чи продовжує зростати частка сегменту SUV?

Під крилом Stellantis багацько брендів, і Руслан Акімов, гендиректор концерну в Україні, розповів AUTO-Consulting про нові автоцентри:

– Бренд Citroen з радістю повідомляє про початок роботи нового концептуального дилерського центру Citroen «Автоград Одеса», який офіційно відкрився 18 вересня 2023 року за новою адресою: м. Одеса, вул. Інглезі 15А. Таким чином, бренд Citroen та персонал дилерського центру демонструють стійкість та прагнення до розвитку навіть у складні для України часи, – розказує Руслан.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Наголосимо, що новий дилерський центр Citroen «Автоград Одеса» входить до складу великого автомобільного містечка, що дуже зручно для потенційних клієнтів, адже експозиція нового дилерського центру може нараховувати до шести автомобілів бренду: легкові седани або кросовери, комерційній фургони, сімейні вени тощо.

Влітку запрацювали одразу два нових дилерських центра Opel – у містах Рівне та Вінниця. Opel Центр Рівне МТВ має загальну площу автосалону в 220 м2 й дозволяє одночасно розміщувати до восьми автомобілів. В автосалоні може бути представлений весь модельний ряд бренду Opel: декілька кросоверів різного класу, компактні автомобілі для міста та зручні вени для великої сім’ї, комерційні фургони. Автосалон Opel пропонує повний комплекс послуг з придбання автомобіля, оформлення не тільки купівлі-продажу, але також кредитування або лізинг для клієнтів.

Opel центр Вінниця «Автомир М» розташований у Вінниці за адресою Немирівське шосе 94В, що дуже зручно – виїзд з міста, поруч знаходяться великі транспорті магістралі та розв’язки. Це гарантує зручний під’їзд до дилерського центру не лише мешканцям Вінниці, але й гостям з інших областей та міст: Житомир, Біла Церква, Хмельницький, Умань.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

“В умовах війни головне завдання для нас, як для представництва Stellantis в Україні, зберегти існуючу дилерську мережу. Але, незважаючи навіть на такі складні умови, ми плануємо в майбутньому більше бути представленими в західних регіонах нашої країни”, – з додає Руслан Акімов.

Нещодавно, 23 жовтня Toyota відчинила двері концептуального дилерського центру у Черкасах — Тойота Центр Черкаси «Мотор Сіті», за адресою вул. Сумгаїтська, 9. Це перший центр бренда у даному регіоні і тут можна отримати всі фірмові послуги для вашого авто. Нова концепція ДЦ втілює у життя нову візуальну ідентичність бренда з дизайном інтер’єру виставкового залу, спроєктованого навколо центру обслуговування клієнтів. Тут відвідувачі взаємодіятимуть із брендом як у цифровому вигляді, так і з експертами роздрібної торгівлі.

Які неочікувані моделі нових автомобілів попали в ТОП продажів у 2023 році

А в Одесі розпочав роботу новий дилерський центр Honda. Таким чином 25-річна історія Honda в Одесі отримала своє продовження, а одеситам знову доступний актуальний модельний ряд автомобілів, мотоциклів та силової продукції Honda.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Наразі завершується формування дилерської мережі автосалонів нового для українців бренду Changan. Просувати китайську марки буде японська компанія «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА», використовуючи успішний досвід, набутий за роки роботи з Subaru. Майбутні покупці автомобілів Changan отримають якісний продукт за привабливою ціною, а дилери працюватимуть за такими ж високими стандартами клієнтського та сервісного обслуговування.

Як бачимо, не зважаючи на важкий рік, автомобільний бізнес розвивається, трансформується, змінює локацію, переїжджаючи зі сходу країни на захід та південь… А головне, створює нові робочі місця, обслуговує, часто, життєво необхідну техніку, та приймає всіх бажаючих при необхідності зігрітися та підзарядити мобільні гаджети, в разі відключення тепла та електроенергії.

Український авторинок у жовтні трохи просів, але тримає високий темп з початку року

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі дилерська мережа


Цікаве по темі...
• Бош Авто Сервіс розширює мережу: в Україні відкрився 101-й авторизований сервіс Bosch
Головні новини
• В Україні відкрито замовлення на нову Skoda Octavia A8 зі знижкою до 85 000 грн.
• Ремонт турбіни автомобіля: коли потрібен і де зробити
• Як обміняти електронні документи водія? Покрокова інструкція від ГСЦ
• В Україні оголошено ціни на новий фургон PEUGEOT Partner
• Стало відомо, з яких країн в Україну найбільше завезли автомобілів з початку 2024 року
• На шасі FORD Trucks виготовлено черговий 11-кубовий бензовоз
• Перевізники придумали, як діяти з далекобійниками, що покинули вантажівки
• В рамках проєкту "Зроблено в Україні" продемонстрували техніку для горомад і створили каталог
• В Київській та Чернігівській областях оптимізують роботу регіональних сервісних центрів
• Мережа "Сільпо" буде безкоштовно навчати жінок водінню вантажівок
• Які специфікації Scania обирають аграрні компанії у новому сезоні
• Ексклюзивні спец версії DS 4 та DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY вже прямують в Україну
• УКР ТРАК передав ДТЕК автомобіль з КМУ HIAB на шасі IVECO
• Honda готується до повного переходу до електрокарів до 2040 року
• Foton поставив замовникам вантажівки, що були забудовані в Україні
• Lancia відроджує спортивний підрозділ HF
• На скільки зросте вартість пального після впровадження нових акцизів
• Компанія АВТ Баварія задонатила 24 млн. грн. на виготовлення роботів для фронту
• В США середній вік автомобілів в парку становить 12,6 років, в Україні - 23,4
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Що буде на місці колишнього заводу ЛАЗ
• Як вдалося запустити виробництво Citroen C5 Aircross на російському заводі? Офіційна відповідь від Stellantis
• В сервісних центрах МВС фіксують шалені черги. Що відбувається?
• Українських водіїв будуть включати до Реєстру військовозобов`язаних. Як і для чого це робиться?
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• Український авторинок у квітні почав зменшуватися. В чому головні причини?
• Поліція отримала партію автомобілів Mazda
• Німеччина надала Україні новий пакет допомоги і зокрема найновітніший комплекс ППО
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• Tatra представить нову логістичну військову вантажівку 8х8
• Скльки танків Leopard поставляють Україні
• Наступного тижня в Києві дебютує новий бренд електровантажівок. Що це за моделі
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• В Україні виготовили позашляховий паливозаправник
Акції у дилерів...
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.