В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів: Авто новини від AUTO-Consulting - Renault

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Я Легенда
Історія JEEP
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Renault
• В березні на Renault Koleos та Renault Captur діють акційні ціни
• Автокран AVTR-25-ZN отримав нове шасі Renault
• Як Renault у 1988 році підняла планку потужності вантажівок
• В Женеві представлений революційний електрокар Renault 5 E-Tech electric
• Renault анонсувала конкурента Qashqai
• Яким буде нове покоління Renault Duster
• Новий електричний Renault Master E-Tech матиме 460 км пробігу на одному заряді
• Renault Group завершила 2023 рік з позитивною динамікою
• Renault в Україні запускає вигідну сервісну акцію по заміні оливи двигуна
• Стало відомо коли новий Renault Duster з’явиться в Україні
Ще по Renault...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів

ринок запчастин | Опубліковано - 2023-10-09 08:38:37 (3115 разів прочитано)
В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault
Компанія Renault представляє власну другу лінійку запчастин під брендом Value+, які омологовані (сертифіковані) для використання на постгарантійних автомобілях Renault, та є оптимальним поєднанням продуктивності, міцності та доступності. Також, в умовах українського ринку із великою кількістю ввезених вживаних автомобілів із великим пробігом, запчастини Value+ дозволять їх власникам проводити регулярне обслуговування із використанням сертифікованих запчастин самим виробником автомобіля.
Бренд Value+ було засновано компанією Renault s.a.s. у другій половині 2020 року, а перші запчастини під новим брендом з’явились на ринку Європи та України вже у другому кварталі 2021.

Запчастини Value+ відповідають усім технічним вимогам бренду Renault та виробляються лише надійними та перевіреними постачальними запасних частин в Європі, Туреччині, Китаї, Індії та країнах Північної Африки, зокрема і такими, які постачають оригінальні запчастини для Renault.

Зовнішній дизайн та упакування самих запчастин дозволяє відразу ідентифікувати для якого автомобільного бренду вони призначені, адже з пакування легко зчитується поєднання брендів Value+ та Renault, а також нові запчастини захищені спеціальним safety label (захисна наліпка зі штрих-кодом), який використовується також на оригінальних запчастинах Renault для захисту від підробок.

Цінове позиціонування запчастини Value+ полягає у наданні додаткової вигоди власникам постгарантійних автомобілів Renault – в середньому 30% – в порівнянні із оригінальними запчастинами, а також наближення цін до рівня виробників якісних неоригінальних запчастин IAM (Independent Aftermarket).

Для запчастин Value+ діє така ж сама гарантійна політика, що і для оригінальних запчастин Renault – гарантія на запчастини Value+ складає 1 рік, окрім акумуляторів Value+, для яких термін гарантії складає 2 роки.

Асортимент запчастин Value+ покриває майже весь парк постгарантійних автомобілів Renault та налічує понад 400 артикулів, серед яких наступні комерційні групи запчастин:

Фільтри оливи, повітряні, салону та паливні. Складові фільтрів Value+, а саме фільтруючий папір і його щільність, площа фільтруючого елемента, ущільнювачі, клапани та геометричні розміри, відповідають всім параметрам, які компанія Renault пред'являє до своєї оригінальної продукції, а також враховують конкретні особливості кожного типу двигуна та моделі Renault.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Комплекти ременів ГРМ та додаткового обладнання з роликами, водяні помпи відповідають усім технічним вимогам по довжині та міцності ременів, мають потрібну кількість зубців або клинів, а також містять необхідні ролики, ущільнювачі та інші необхідні монтажні елементи.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Набори Value+ для заміні оливи – комплексна пропозиція для виконання найпопулярнішої сервісної операції. До складу набору входять каністра оливи 5л із відповідним допуском RN, фільтр оливи та ущільнююче кільце зливної пробки. До прикладу, для заміни оливи на автомобілі Renault із дизельним двигуном 1,5л. K9K можна використати спеціальний набір Value+, вартість якого із усіма складовими близька вартості лише каністри оливи від деяких відомих брендів олив.

Акумулятори Value+ представлені звичайними «залитими» АКБ (Flooded batteries), в яких електроліт покриває всі внутрішні деталі, а також EFB (Enhanced Flooded Battery) та VRLA (Valve Regulated Lead Acid) акумуляторами, які призначені для автомобілів із системою start&stop. Дані АКБ відповідають необхідним фізичним розмірам та мають відповідне розміщення клем для автомобілів Renault. В асортиментів представлені АКБ ємністю від 50 Ah до 90 Ah з пусковим струмом від 400 А до 900 А. Гарантія на акумулятори Value+ складає 2 роки. Окремо зазначимо для власників Renault, що на автомобілях, обладнаних акумулятором типу VRLA, при заміні слід використовувати теж VRLA АКБ для належної роботи усіх систем.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Гальмівні колодки та диски Value+ повністю сертифіковані та відповідають європейським стандартам ECE-R90 та самого Renault, а їх виробництво відбується на заводах, що відповідають вимогам IATF 16949. Гальмівні колодки та диски пройшли суворі випробування, щоб забезпечити найкращий досвід від водіння та безпеку. Окремо додамо, що гальмівні колодки Value+ не містять у своєму складі азбесту та міді, що робить їх більш екологічно чистими через зменшення шкідливих викидів в процесі тертя.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Свічки розжарення Value+ характеризуються високою ефективністю та забезпечують надійний запуск двигуна при температурах до -30°C, підтримують надійну і стабільну роботу на холостому ходу, мають надзвичайно швидкий час розігріву до 1 000°C досягається за 1-2 секунди. Асортимент покриває усі автомобілі 10-го парку автомобілів Renault і старше із дизельними двигунами типів K9K, R9M, F9Q, F8Q, G9U, G9T, M9R, M9T, ZD3 та S8U.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Трансмісійні оливи Value+ виготовляються виробником оригінальних трансмісійних олив OE Renault, що свідчить про їх максимальну якість. Зокрема, трансмісійна олива Value+ використовується під час обслуговування автомобілів Master III із КПП типу ZFx протягом гарантійного періоду. Олива постачається в тарі 1л та 5л, що дозволяє зручно підібрати необхідний обсяг для виконання ремонту. Трансмісійні оливи Value+ покривають весь парк постгарантійних автомобілів Renault та використовуються для:
- механічних трансмісій (Jxx, NDx, TLx та ін.);
- автоматичних трансмісії (DW6, DW5, DCx, HG1, PAx, SUx та ін.);
- CVT-варіатори (FKx, CKx, DKx та ін.);
- редуктори електромобілів.

В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів - Renault

Основною перевагою олив для компресора кондиціонера Value+ є простота у підборі та використанні – лише два варіанти:
- Value+ Universal PAG – для автомобілів зі звичайним двигуном внутрішнього згорання;
- Value+ POE 100 E – для гібридних та електромобілів.

Обидві оливи поєднуються із газом R134a та 1234yf та омологовані для автомобілів Renault. Оливи постачаються в банках 250мл, якої вистачить щонайменше на дві повні заміни оливи для компресора кондиціонера.

Комплекти опор амортизаторів та підшипники маточини Value+ дозволяють відремонтувати відповідні зношені деталі, які особливо страждають через погані українські дороги. Комплект опор амортизаторів від Value+ постачається разом із опорними підшипниками та містить деталі для ремонту правої і лівої сторін однієї, оскільки Renault рекомендує замінювати ці деталі парно, щоб забезпечити рівномірне зношення запчастин і та однакові характеристики на всій осі. Підшипники маточини Value+ виготовлені із надзвичайно міцних матеріалів, щоб витримувати екстремальні навантаження українських доріг – сіль, відсутність мастила, бруд, волога, удари та коливання по колесу від нерівного асфальту чи ґрунтових доріг. Підшипники постачаються із необхідними монтажними елементами: гайки, стопорне кільце, щиток, тримач АБС, гвинти, сальники.

В майбутньому компанія Renault планує розширювати асортимент запчастин Value+, щоб забезпечити власників автомобілів Renault перевіреними та надійними запчастинами за вигідними цінами.

Отримати більш детальну інформацію про запчастини Value+, підібрати та виконати їх встановлення ви можете в офіційній дилерській мережі Renault.

Більше про запчастини Value+

Знайти дилера Renault https://www.renault.ua/find-a-dealer.html

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі ринок запчастин


Цікаве по темі...
• Кризу з постачанням запчастин Jaguar Land Rover вдалось вирішити
• ZF [pro]Service представляє концепцію майстерні нового покоління із технічного обслуговування та ремонту комерційного транспорту
• ZF Aftermarket розширює асортимент датчиків систем допомоги водієві для комерційних автомобілів
• ZF відкриває перший завод з нульовим рівнем викидів у Чехії
Головні новини
• Шлях до цивілізації: Як конкурувати з «перекупами» та які перспективи у офіційних дилерів на ринку вживаних авто
• Які новинки Stellantis приїдуть в Україну в 2024 році
• Уряд простимулює виробництво автобусів та спецтехніки в Україні
• В Україні виготовили партію вакуумних спецавтомобілів на шасі JAC N90
• В березні на Renault Koleos та Renault Captur діють акційні ціни
• На українському ринку з'явилися неофіційні Peugeot
• Прикордонники отримали 50 мікроавтобусів Volkswagen Transporter
• Українські медики отримали 6 спеціалізованих автомобілів
• Акція від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки
• Британські фермери продовжують передавати позашляховики до ЗСУ
• Автокран AVTR-25-ZN отримав нове шасі Renault
• Шлях до цивілізації: Чому клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера?
• У лютому український авторинок продовжив зростати. Статистика продажів
• В Україні збільшили кількість приладів TruCAM та ділянок з вимірювання швидкості
• Завод АЛЬФАТЕКС вже освоїв виробництво самоскидів обсягом від 6 до 26 куб. м
• Як Renault у 1988 році підняла планку потужності вантажівок
• Що нового буде на автовиставці ComAutoTrans у травні 2024 року?
• Чи є переваги купівлі вживаних автомобілів в офіційній дилерській мережі?
• Проєкт електричного Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury відправили в архів
• Які інновації доступні в новому концепт-карі Opel Experimental
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Потужний український виробник автобусів реформував виробництво і отримав експортний контракт на 2024 рік
• Стали відомі подробиці нової версії САУ "Богдана"
• Нові легкові автомобілі доступні в оренду від Ryder
• Новий Volkswagen Touareg став лідером в сегменті великих позашляховиків
• Список авто, які підпадають під податок на розкіш в 2024 році
• Як не натрапити на зловмисників при купівлі авто для ЗСУ. Рекомендації експертів
• Вінничина отримала 30 автобусів українського виробництва
• Чому пільги у законі №10321 не зможуть зробити газові вантажівки популярними в Україні
• Як дилерські холдинги витримали два роки війни. Показники за 2023 рік
• В Сумах стартувало виробництво міських автобусів
• Великий український автохолдинг запустив продаж вживаних автомобілів з гарантією
• В Україні знайшли рідкісну мотоколяску Київського мотозаводу
• Як дилерські холдинги спрацювали у 2023 році? Секрети виживання
• Яким буде нове покоління Renault Duster
• В Україні з`явився ще один виробник автокранів
Акції у дилерів...
• В березні на Renault Koleos та Renault Captur діють акційні ціни
• Акція від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки
• Розпочни сезон з Honda. На мотоцикли Honda діють спеціальні ціни
• На динамічний фастбек PEUGEOT 408 2023 року знижено ціни
• Сезон ваших переваг. На автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва діє спеціальна пропозиція
• Спільна акційна пропозиція від Opet та АВТЕК
• 7-місний кросовер Mazda CX-9 доступний по спеціальній ціні від 1 539 500 грн.
• На Mazda CX-5 діє спеціальна цінова пропозиція
• Renault в Україні запускає вигідну сервісну акцію по заміні оливи двигуна
• Кросовер Opel Crossland доступний за максимально привабливою ціною – від 736 000 грн.
• DS 4 доступні зі складу в Україні – уже в наявності та з вигодою 50 000 грн.
• На окремі автомобілі Lexus 2022 і 2023 років виробництва діє вигідна цінова пропозиція
• Зустрічай зиму у всеозброєнні. Вигода на запчастини Mitsubishi до -20%
• На Mazda CX-9 діє спеціальна цінова пропозиція
• Універсальність та стиль. На BMW X3 та BMW X4 діє спеціальна пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.