CITROEN змінює лінійку комплектацій: тепер буде доступно 3 комплектації та 5 пакетів: Авто новини від AUTO-Consulting - CITROEN

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія JEEP
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: CITROEN
• CITROEN оновлює компактний молодіжний CITROEN My Ami Pop
• Заряджений на максимум: в Україні стартують продажі електромобіля CITROEN e-С4
• В Україні оголосили тендер на дилерство CITROEN та OPEL в Житомирі
• Встигніть придбати: на CITROEN C-Elysée LIVE діє спеціальна ціна 599 000 грн.
• Тест-драйв Citroen C4X: Ще один шанс для седанів
• Дизельний кросовер CITROEN C5 Aircross пропонується зі знижкою в 50 тис грн.
• CITROEN представляє нове покоління комерційних фургонів Berlingo, Jumpy та Jumper
• CITROEN представляє перший доступний європейський електромобіль – новий CITROEN e-C3
• Автомобіль, який назавжди змінив Citroen
• В Одесі відкрився новий концептуальний дилерський центр CITROEN
Ще по CITROEN...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - світ

CITROEN змінює лінійку комплектацій: тепер буде доступно 3 комплектації та 5 пакетів

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-08-30 14:58:14 (1438 разів прочитано)
CITROEN змінює лінійку комплектацій: тепер буде доступно 3 комплектації та 5 пакетів - CITROEN
Бренд CITROЁN представляє суттєво змінену концепцію переліку комплектацій, у яких доступні власні автомобілі. Тепер клієнтам пропонується три комплектації на кожну модель автомобіля. Також ці комплектації можуть бути доповнені певними пакетними опціями – пропонується максимум п’ять пакетів опцій на кожен рівень комплектації.
Отже, тепер Бренд CITROЁN розпочинає процес по зміні комплектацій на глобальному рівні і все зосереджено навколо трьох рівнів комплектації з новими позначеннями – YOU, PLUS, MAX – які приходять на зміну існуючих комплектацій Live, Feel, Feel Pack, Shine, Shine Pack.

Ці зміни впроваджуються з 1 вересня та є відповіддю на очікування клієнтів й дилерської мережі в Європі та поза її межами, які прагнули зробити пропозиції більш чіткими та зрозумілими. Пропонуючи відповідні рівні комплектації та чітко визначені пакети опцій, Бренд пропонує рішення, максимально адаптовані до потреб і способу життя різних людей. Це прагнення до спрощення, засноване на більш конкретизованому асортименті, також сприятиме конкурентоспроможним цінам та скороченню термінів доставки автомобілів – все завдяки зменшенню складності виробничих процесів.

CITROEN змінює лінійку комплектацій: тепер буде доступно 3 комплектації та 5 пакетів - CITROEN

Пілотний запуск кампанії по зміні переліку комплектацій та впроваджені політики «чесної ціни» відбудеться в Бельгії, Австрії, Люксембурзі, Нідерландах, Великобританії та Німеччині. Мета цієї кампанії запропонувати покупцям чисту ціну для всього відповідного ринку, щоб досягти більшої чіткості ціноутворення та забезпечити однакову ціну незалежно від каналу розподілу.

НОВА ЛІНІЙКА КОМПЛЕКТАЦІЙ, ЩО ТОЧНО ВІДПОВІДАЄ ЗАПИТАМ КЛІЄНТІВ
У залежності від певної моделі CITROЁN, для автомобілів раніше пропонувалось до п’яти різноманітних комплектацій – це Live, Feel, Feel Pack, Shine, Shine Pack. Однак тепер все стає значно простіше, адже моделі CITROЁN будуть пропонуватись у трьох комплектаціях з простими та зрозумілими позначеннями – YOU, PLUS, MAX. Новий підхід призводить до більш лаконічного асортименту, що полегшує клієнтам розуміння доступних комплектацій та пакетів опцій, при цьому перелік різноманітного обладнання не буде зменшений.

CITROEN змінює лінійку комплектацій: тепер буде доступно 3 комплектації та 5 пакетів - CITROEN

Головною «червоною ниткою» взагалі усіх нових комплектацій для усіх моделей автомобілів є поняття стилю та комфорту – справжні характерні ознаки Бренду CITROЁN. Наприклад, для автомобілів CITROЁN C4 та CITROЁN C4 X навіть перший рівень комплектації YOU забезпечує прямий доступ до «світу комфорту CITROЁN» з наступним переліком обладнанням: підвіска РНС (амортизатори з прогресивними гідравлічними відбійниками-обмежувачами), сенсорний 10-дюймовий екраном у поєднанні з функцією бездротового підключення смартфону, задні датчики паркування для спрощення щоденних поїздок. Рівень комплектації PLUS підсилює враження від Бренду CITROЁN завдяки особливо м’яким сидінням CITROЁN Advanced Comfort, камері заднього огляду та 18-дюймовим алюмінієвим дискам. Нарешті, комплектація MAX, додає оснащення для максимального полегшення життя з автомобілем: безключовий доступ, навігаційна система, проекційний дисплей, адаптивний круїз-контроль з функцією Stop&Go тощо. Звісно, не забули й про стиль – адже такий автомобіль буде вирізнятись тонованими задніми вікнами, шліфованими 18-дюймовими колісними дисками тощо.

Нова політика пакетів опцій, яка впроваджується на глобальному рівні доповнює нову пропозицію комплектацій – до кожної з трьох основних комплектацій буде запропоновано до п’яти пакетів опцій. На основі аналізу замовлень та відгуків клієнтів, було прийнято рішення про пакетний підхід, щоб потенційним покупцям не доводилося довго шукати та вибирати з поміж кількох варіантів опцій кожен пункт окремо. Наприклад, для автомобілів CITROЁN C4 та CITROЁN C4 X є пакет для техно-фанатів: бездротова зарядка, камери 360 для спрощення маневрування та паркування, система допомоги водію Highway Driver Assist та інші допоміжні системи автономного водіння другого рівня. Або ось інший приклад – для клієнтів, які мешкають у регіонах із холодними зимами, передбачено пакет підігрівів: зокрема електричний підігрів сидінь, підігрів керма тощо. Вибір кольору кузова залишається у доступі незалежно від версій і пакетів опцій.

CITROEN змінює лінійку комплектацій: тепер буде доступно 3 комплектації та 5 пакетів - CITROEN

Водночас, в лінійці залишаться різноманітні «лімітовані версії» моделей, що будуть запускатись в певний час. Одним з прикладів цього можуть бути моделі Ë-SERIES, що вийдуть вже у найближчому майбутньому.

КРАЩИЙ ДОСВІД ТА КОМФОРТ ВИБОРУ ДЛЯ КЛІЄНТІВ
Спрощення та зрозумілість нової лінійки комплектацій полегшить вибір для клієнтів, що є одним з їх головних очікувань та побажань. Саме тому зміни будуть впроваджуватися поступово і з часом це буде стосуватися всіх регіонів та країн, де представлений Бренд. Завдяки зміненому асортименту комплектацій та пакетів опцій, процес вибору нового автомобіля стає менш складним, а загальний досвід від роботи з Брендом – більш легким, зручним, комфортним.

Ці оновлення також будуть відображені й в дилерських центрах. Бренд CITROЁN продовжує покладатись на потужну торгово-сервісну мережу, але вносить суттєві зміни для кращого задоволення потреб клієнтів. Нові підходи в роботі краще пристосовані до очікувань клієнтів, що сприяє створенню атмосфери довіри та прозорості під час купівлі автомобіля.

CITROEN змінює лінійку комплектацій: тепер буде доступно 3 комплектації та 5 пакетів - CITROEN

Зміна переліку комплектацій також є перевагою, якщо взяти до уваги нові споживчі тенденції, особливо в цифровому світі. Сьогодні офіційний веб-сайт Бренду є першим джерелом, де клієнти шукають інформацію про нову модель автомобіля – тому сайт має бути лаконічним і надавати чітку інформацію в зрозумілий та зручний спосіб. Нова лінійка комплектацій автомобілів CITROЁN робить це можливим. Крім того, це також крок до нових маркетингових каналів, таких як продажі в режимі «онлайн» та з вже готовими рішеннями, які повинні максимально точно відповідати потребам клієнтів.

Новий перелік комплектацій також дає змогу оптимізувати виробництво, полегшити управління запасами, покращити контроль витрат. Для клієнтів це означає більш розумні ціни та коротші терміни доставки автомобілів. І це дуже важливий пункт для Бренду CITROЁN, який прагне дати конкретні відповіді на нові соціальні виклики.

Нагадаємо: в Україні вже зараз працює функція онлайн пошуку різноманітних моделей CITROЁN на складах офіційних дилерів та імпортера, що значно полегшує вибір бажаного автомобіля серед вже наявних. Не потрібно довго чекати – потрібно купувати!

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - світ Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україні стартують продажі універсального кросовера Jeep Compass
• В Україні визначився новий лідер на ринку пікапів
• Незабаром до України прибуде новий Honda CR-V шостого покоління
• В Porsche прокоментували провокаційні китайські електромобілі на кшталт Zeekr
• Чим цього разу здивувало нове покоління Skoda Superb
• Нова Honda ZR-V вже в Україні
• Які недорогі автомобілі з’являться на українському ринку в наступному році
• Новий Volkswagen Touareg вже в Україні. Оголошені ціни та стартували продажі
• Яким буде новий Opel Vivaro
• В Україні оголошено ціни на люксові SUV Jeep Grand Cherokee
• Чому зникає бюджетний сегмент на українському ринку. Думка головних операторів
• Ще 5 пікапів Peugeot Landtrek передалі вогневим групам
• Яким буде новий електричний PEUGEOT E-TRAVELLER
• З ким буде конкурувати Jeep Compass на українському ринку
• Названі найбільш популярні платні номерні знаки в Україні
Головні новини
• Петріківський розпис відтворили на шкільних автобусах і встановили рекорд
• Я – легенда / Jeep в Україні пропонує 3 легенди
• Чому Tesla Cybertruck очікує неминучий ринковий провал
• Нове покоління Renault Duster будуть випускати в Туреччині
• Нове покоління Fiat Doblo вже доїхало в Україну
• DAF фіксує збільшення попиту в Україні на легкі модифікації вантажівок
• Електромобіль Opel Mokka-e пропонується за спецціною та на спецумовах фінансування
• Електромобілі виявилися менш надійними, ніж автомобілі з ДВЗ. Результати дослідження
• Що відбувається на вторинному авторинку України?
• Майже половина електромобілів не відповідають заявленому запасу ходу
• В лінійці Fiat знову з`явився пікап
• ZF представила нові інтелектуальні та інноваційні системні рішення на виставці Agritechnica 2023 у Ганновері
• Наступного року Україна виділить 1 млрд грн на закупівлю шкільних автобусів
• Нова Honda ZR-V вже в автосалонах дилерів в Україні. Продажи стартували
• Які найдоступніші нові гібридні авто є на автомобільному ринку України
• На шасі JAC N350 в Україні встановили потужний автокран ZOOMLION
• Renault продовжує інтригувати новим електрокаром Renault 5 E-Tech, який презентують в 2024 році
• Яким будуть майбутні моделі Toyota?
• Вживані електромобілі втрачають в ціні 33% та довше продаються
• Пікап Toyota Hilux отримає гібридну версію
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні визначився новий лідер на ринку пікапів
• В Україні очікується поставка Volkswagen Tiguan за привабливими цінами
• Встигніть придбати: на CITROEN C-Elysée LIVE діє спеціальна ціна 599 000 грн.
• У мережі СТО АІС стартує осінньо-зимова акція «Підготуй автомобіль до зими»
• Hyundai Rotem хоче постачати колісні БМП в Україну
• В Україні стартувала акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки
• Чорна п`ятниця на мотоцикли Honda: знижки до -10%
• Повернення легенди: Історія появи Jeep, Willys та Overland
• Нова Honda ZR-V вже в Україні
• В Україні діє акція від Opet для СТО легкових авто
• Які недорогі автомобілі з’являться на українському ринку в наступному році
• В Україні знайшли вантажівку Scania з пробігом 1,5 млн. км
• Яким буде новий Opel Vivaro
• Toyota випустила 300-мільйонний автомобіль за 88 років
• У Києві відкрився третій автосалон Jeep. Як далі буде розвиватися мережа
Акції у дилерів...
• Електромобіль Opel Mokka-e пропонується за спецціною та на спецумовах фінансування
• У грудні на склад вантажівок Scania діють знижки до 20%
• Взимку діє вигідна пропозиція на обслуговування автомобілів Mitsubishi
• Які знижки пропонують автодилери в автосалонах в чорну п’ятницю?
• В Україні очікується поставка Volkswagen Tiguan за привабливими цінами
• Чорна п`ятниця на мотоцикли Honda: знижки до -10%
• В Україні діє акція від Opet для СТО легкових авто
• У мережі СТО АІС стартує осінньо-зимова акція «Підготуй автомобіль до зими»
• В Україні стартувала акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки
• Встигніть придбати: на CITROEN C-Elysée LIVE діє спеціальна ціна 599 000 грн.
• Дизельний кросовер CITROEN C5 Aircross пропонується зі знижкою в 50 тис грн.
• Ще є можливість встигнути. На BMW 2022 року випуску діють спеціальні ціни
• В Україні стартує сервісна акція «Підготуй свій Renault до зими з вигодою»
• В Україні проходить великий розпродаж вантажних фургонів
• Кросовери Opel Grandland доступні в Україні зі знижкою 40 000 грн.
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.