В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID: Авто новини від AUTO-Consulting - DS

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: DS
• DS представляє новий броньований кросовер DS 7 VAUBAN
• DS Automobiles представив свій повністю електричний гоночний болід
• Ексклюзивні спец версії DS 4 та DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY вже прямують в Україну
• DS Automobiles представляє ексклюзивну колекцію моделей на честь Антуана де Сент-Екзюпері
• Для власників автомобілів DS Automobiles стала доступна нова функція комфортного водіння GEOFENCING
• На купівлю автомобілів PEUGEOT, CITROEN, DS Automobiles, OPEL та JEEP діють вигідні програми фінансування та гранти
• В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID
• Новий кросовер DS 7 E-TENSE доступний з компенсацією -30% на лізинг
• IVECO S-Way отримав нагороду Design Awards 2024
• DS готує розкішний електричний седан з великим пробігом
Ще по DS...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID

ринок автомобілів | Опубліковано - 2024-04-08 19:16:44 (1337 разів прочитано)
В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID - DS
Для Бренду DS Automobiles 2024 рік – це рік прискорення власної електрифікації. Напередодні випуску повністю 100% електричних моделей, Бренд DS Automobiles представляє нові електрифіковані варіанти вже відомих автомобілів – DS 3 HYBRID та DS 4 HYBRID.
Завдяки версіям HYBRID, клієнти Бренду DS Automobiles можуть отримати всі переваги електрифікованої гібридної технології з самозарядним акумулятором. Порівняно зі звичайним бензиновим двигуном, гібридний силовий агрегат пропонує чудовий комфорт та покращену енергоефективність, а також суттєве скорочення експлуатаційних витрат.

Гібридна система також усуває необхідні у проміжній зарядці акумулятора. Керування процесом заряду акумулятора повністю автоматизоване, усе відбувається без необхідності підключення до зовнішньої мережі живлення (побутової розетки, зарядної станції тощо).

В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID - DS

Технологія для максимального комфорту, в усіх проявах цього слова
Безшумний рух з використання лише електромотору, водіння без будь-яких викидів вуглекислого газу CO2, бензиновий двигун для максимальної потужності або дальніх подорожей – нові версії HYBRID поєднують різні типи енергії для забезпечення максимального комфорту водіння та вражаючої ефективності.

Наприклад, можливість руху лише за допомогою електродвигуна означає надзвичайно тихе пересування, а також неперевершений комфорт і плавне керування – наприклад, це важливо під час руху на прибудинковій території. Для міської поїздки на кілька кілометрів версія HYBRID дає змогу пересуватись за рахунок електроприводу більше 50% часу, що дозволяє зменшити споживання палива майже до 40% у порівнянні зі звичайним бензиновим автомобілем.

На швидкісній дорозі поєднання бензинового двигуна та електромотору забезпечує чудову ефективність, гнучкість керування, високу потужність. Електродвигун гарантує додатковий крутний момент на низьких обертах під час рушання з місця, а також у разі необхідності стрімкого прискорення. Відповідно, збільшення потужності дозволяє водію насолоджуватись кращою динамікою та продуктивністю, при одночасному зниженні споживання палива.

В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID - DS

Система HYBRID розроблена для повністю самостійної роботи й не вимагає від водія будь-яких додаткових дій. Так, акумуляторна батарея заряджається автоматично під час руху: або завдяки генерації енергії бензиновим двигуном, або завдяки рекуперації під час гальмувань. Отже, немає необхідності підключати кабелі для зарядки та чекати заряджання акумулятора. Крім того, під час фази уповільнення автоматично спрацьовує система рекуперації енергії – це сприяє зменшенню використання традиційних механічних гальм (колодки та диски), що позитивно впливає на термін служби гальм та дозволяє додаткового скоротити викиди забруднюючого пилу від гальмівної системи автомобіля.

Тиха робота гібридного силового агрегату дуже важлива у місті, де тиша приносить користь навколишньому середовищу та місцевим жителям. Водночас, для безпеки пішоходів передбачена звукова система AVAS, яка видає легкий звук коли автомобіль проїжджає повз людей, будинки, інші об’єкти зі швидкістю до 30 км/год.

В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID - DS

Досягнення гібридної силової установки приємно вражають з точки зору споживання палива та зменшення викидів вихлопних газів. Наприклад:
Автомобіль DS 3 HYBRID у порівнянні з бензиновою версією DS 3 PureTech 130 демонструє покращення ефективності майже на 20% – тобто, зменшення споживання палива на 1,2 літра (у комбінованому циклі WLTP на 100 км пробігу). Також вдається досягнути скорочення викидів вуглекислого газу СО2 на 19% або 27 г на 1 км пробігу – таким чином, нормативний показник викидів СО2 становить 112 г на 1 км пробігу. Якщо розглядати лише міський цикл, то скорочення споживання палива може становити до 38%.

В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID - DS

Для моделі DS 4 HYBRID у порівнянні з бензиновою версією DS 4 PureTech 130 економія палива може становити до 16% або близько 1,1 літра (у комбінованому циклі WLTP на 100 км пробігу). Також можна скоротити викиди вуглекислого газу СО2 на 15% або 27 г на 1 км пробігу – таким чином, нормативний показник викидів СО2 становить 116 г на 1 км пробігу. Якщо розглядати лише міський цикл, то скорочення споживання палива може становити до 39%.

В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID - DS

Компоненти гібридної системи HYBRID встановлені під капотом та в нижній частині кузова, вони не впливають на практичність та простір салону або місткість багажника – усі ці показники точно такі ж, як і в бензинових версіях автомобілів DS 3 та DS 4.

Гібрид із технологією само-зарядки акумулятора – для максимального комфорту та зручності використання
Новий силовий агрегат HYBRID складається з бензинового двигуна потужністю 136 кінських сил та крутним моментом 230 Нм, що поєднаний з новою шестиступеневою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням, яка включає в себе електромотор потужністю 21 кВт (або 28 кінських сил) та крутним моментом 55 Нм.

Літій-іонний акумулятор типу NMC ємністю 0,9 кВт*год живить електричну систему гібридного силового агрегату та має функцію само-зарядки під час руху.

В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID - DS

Бензиновий турбодвигун є еволюційним розвитком уже відомого двигуна, але тепер він був спеціально створений для використання у складі гібридної силової установки HYBRID. Компактний трициліндровий бензиновий турбомотор має робочий об’єм 1 199 куб.см та розвиває потужність 136 кінських сил і 230 Нм крутного моменту вже на 1 750 об/хв. Нова версія двигуна працює за циклом Міллера, який забезпечує підвищену термодинамічну ефективність й, відповідно, значне скорочення викидів вуглекислого газу CO2 та зниження споживання палива. Також двигун оснащений новим ланцюгом приводу ГРМ (газорозподільчого механізму) та новим турбокомпресором із змінною геометрією, що дозволяє максимально підвищити його відгуки навіть на низьких обертах.

Інша ключова складова гібридної системи – це синхронний електродвигун з постійними магнітами, що інтегрований у нову шестиступеневу трансмісію e-DCS6 з подвійним зчепленням. Маючи потужність 21 кВт (або 28 кінських сил) та максимальний крутний момент 55 Нм, електромотор може забезпечити пересування автомобіля виключно на електроприводі, що стане корисним під час руху на низьких швидкостях та при помірних навантаженнях.

В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID - DS

Крім того, під час уповільнення автомобіля, електродвигун може працювати як генератор – для відновлення енергії та живлення акумуляторної батареї ємністю 0,9 кВт*год, яка розташована в нижній частині кузова (під підлогою салону). Гібридна система також забезпечує дуже швидкий запуск бензинового двигуна.

Сучасна коробка передач e-DCS6 також сприяє максимальному комфорту та ефективності гібридного силового агрегату HYBRID. Завдяки свої конструкції з подвійними зчепленнями, автоматична коробка перемикання передач не має перерв-пауз в передаванні крутного моменту від двигунів до коліс автомобіля – завдяки чому створюється відчуття надзвичайно плавного руху. Електромотор гібридної системи, інвертор-перетворювач електричного струму, а також блок керування інтегровані в один модуль для економії місця та маси.

В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID - DS

Завдяки використанню гібридного силового агрегату, вдалось значно покращити динамічні характеристики автомобілів. Наприклад:
Новий DS 3 HYBRID демонструє час розгону від 0 до 100 км/год. за 8,4 секунди та час проходження 1 000 метрів зі старту за 29,7 секунд – це відповідно на 1,2 секунди краще та на 1,1 секунду швидше у порівнянні з автомобілем DS 3 PureTech 130.

Новий DS 4 HYBRID демонструє час розгону від 0 до 100 км/год. за 10,4 секунди та час проходження 1 000 метрів зі старту за 31,7 секунд – це відповідно на 1,2 секунди краще та на 1,3 секунду швидше у порівнянні з автомобілем DS 4 PureTech 130.

В лінійці автомобілів DS представили електрифіковані версії DS 4 HYBRID та DS 3 HYBRID - DS

Технологія, що допомагає водіям підвищити ефективність
Оскільки в гібридній системі HYBRID перемикання з одного двигуна на інший відбувається непомітно, для інформування водія передбачено кольоровий індикатор швидкості – він стає блакитним під час руху лише на електроприводі. Крім того, на дисплеї цифрової панелі приладів можна відображати потоки енергії, рівень заряду акумулятора, споживання та рекуперацію енергії. Нарешті, передбачена можливість відслідковувати відсоток шляху, пройденого тільки на електроприводі – таку інформацію в режимі реального часу демонструє бортовий комп'ютер, а також виводиться загальний звіт наприкінці подорожі.

Щоб допомогти водію найкраще вивчити нову гібридну систему, кожному клієнту-покупцю DS 3 HYBRID та DS 4 HYBRID будуть запропоновані додаткові інструкції. Адже головна мета полягає у тому, щоб дозволити власникам отримувати максимальний комфорт під час руху та досягнути найвищої ефективності водіння.

Нагадаємо, що автомобілі DS 3 та DS 4 уже представлені в Україні, причому з різноманітними двигунами: бензин, дизель, електромотор. Переходьте на онлайн-склад Бренду DS Automobiles в Україні, аби більш детально ознайомитися з доступним переліком автомобілів та поринути у світ французької розкоші.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Skoda представила оновлену версію бестселеру Skoda Octavia
• В Україні оголошено ціни на нові мінівени PEUGEOT RIFTER та E-RIFTER
• Rolls-Royce оновив люксовий позашляховик Cullinan
• Уряд Німеччини передав Нацполіції нові позашляховики Toyota Land Cruiser
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
• Volkswagen представив автокемпер на базі нового T7 Multivan
• Які новинки пікапів з’явилися на українському ринку
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
• МВС отримало позашляховики від ОБСЄ
• Renault оголосила ціни у Європі на нове покоління Master
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
Головні новини
• 125 років Renault: Цікаві факти з історії французьких авто
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• Німеччина надає Україні новий пакет військової допомоги з цікавим наповненням
• Автономне живлення: Bosch пропонує потужні акумулятори для човнів і будинків на колесах
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• PEUGEOT став офіційним автомобільним партнером Паризького Тижня Моди 2024
• Alpine представила електричний хетчбек A290
• Війна в Україні призвела до величезної кількості додаткових вибросів в атмосферу, як від 90 млн авто
• BMW M5 нового покоління отримає "ніздрі" з підсвіткою
• Нова ера електробайків прийшла вже і в український мотоспорт
• IVECO S-Way отримав престижну нагороду Red Dot Award 2024 за дизайн
• Готувати інфраструктуру до опалювального сезону буде спецтехніка на шасі JAC
• Сервісні центри МВС представили в Києві на CAR FEST 2024 два автомобілі
• BMW оновила купе M2
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• В Україні відкрито прийом замовлень на новий Opel Combo Cargo. Оголошено ціни
• В Україні розширюють сервісну мережу з обслуговування вантажних автомобілів JAC
• В Україні в цьому році почнуть виробляти сучасну БМП
• Жінки все частіше отримують посвідчення водія категорії СЕ для керування вантажівками
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• Франція передала Україні бронетранспортери та вантажівки
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
• Історія успіху. 30 років розвитку групи компаній VIDI
• Перевізники придумали, як діяти з далекобійниками, що покинули вантажівки
• В Україні зростуть ціни на бензин і ДП: Рада ухвалила в 1-му читанні закон про підвищення акцизів
• Як зміниться порядок отримання послуг у сервісних центрах МВС після 18 травня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• 125 років успіху Renault. Як французькі авто підкорювали Україну
• В Україні розглядають заміну посвідчення водія кожні 5-10 років
• 10 гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» ЗСУ отримала військові вантажівки IVECO
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
Акції у дилерів...
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.