125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів: Авто новини від AUTO-Consulting - Opel

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика офіційний Ford Mustang Mach-E
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Opel
• В Україні оголошено ціни на новий Opel Combo та його 100% електричну версію
• Яким буде кросовер Opel Grandland нового покоління
• PEUGEOT, CITROEN та OPEL в 2024 році повністю оновлять комерційну лінійку автомобілів в Україні
• На купівлю автомобілів PEUGEOT, CITROEN, DS Automobiles, OPEL та JEEP діють вигідні програми фінансування та гранти
• Яким буде новий кросовер Opel Frontera
• OPEL Astra визнано «Легковим автомобілем року в Україні 2024»
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• Які інновації доступні в новому концепт-карі Opel Experimental
• На придбання вантажних автомобілів PEUGEOT, CITROEN, OPEL пропонується грант у розмірі 20% від ЄБРР
• Opel презентує новий 100% електричний SUV з легендарною назвою Frontera
Ще по Opel...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів

Автобізнес LIFE | Опубліковано - 2024-01-22 18:48:53 (2656 разів прочитано)
125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel
Новий 2024 рік є особливим для Бренду Opel – саме завдяки втіленню власних планів щодо електричної мобільності. Вперше в історії Бренду, кожна модель Opel матиме електричний варіант. Одним з найбільш свіжих прикладів є електричний універсал Opel Astra Sports Tourer Electric – до речі, також і один з перших електричних універсалів на ринку.
125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel

Ще 125 років тому компанія Opel заклала основу доступної, інноваційної, перспективної мобільності на чотирьох колесах. Адже саме 21 січня 1899 року Вільгельм Опель, син засновника компанії Адама Опеля, підписав партнерський контракт з майстром Фрідріхом Лутцманом про купівлю його компанії Motorwagenfabrik («завод автомобілів»), який став стартом для виробництва автомобілів під Брендом Opel. Це був початок нової ери, що триває вже 125 років: відомий виробник швейних машинок та велосипедів Opel, вирушив на невідому територію автомобілебудування – де Бренд також здобув успіх!

125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel

Відтоді понад 75 мільйонів автомобілів Opel вийшли з заводів Бренду по всій Європі. Один із найбільш актуальних та пізнаваних бестселерів походить з історично-відомого міста Рюссельсхайм: звісно, йдеться про автомобіль Opel Astra! Оскільки Бренд Opel відзначає 125 річницю автомобілебудування й одночасно бере курс на власний майбутній розвиток, інноваційна модель компактного класу вже зараз сходить з конвеєра у електрифікованих версіях, що можуть дарувати радість від свободи пересування без шкідливих викидів.

125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel

Генеральний директор Бренду Opel Флоріан Хюттль (Florian Huettl) заявляє: «Як і 125 років тому, зараз ми знаходимось на початку нової ери. Тоді компанія Opel стала піонером, сміливо відкривши епоху автомобілів. Сьогодні Бренд Opel є піонером у сфері електричної мобільності – він пропонує індивідуальну мобільність без шкідливих викидів, яка підходить для будь-яких сценаріїв щоденного використання. Прикладом може бути Новий Opel Astra Sports Tourer Electric: електричний універсал, що походить з історичного центра Бренду у місті Рюссельсхайм. Ми пишаємося цією спадщиною і будемо святкувати 125-річчя виробництва на Opel під прапором нової ери електричної мобільності».

125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel

Кінець 1890-х для Бренду Opel: від швейних машин і велосипедів – до автомобілів
Історія успіху Бренду Opel почалася в 1862 році. Саме тоді батько-засновник Адам Опель побудував свою першу швейну машинку в місті Рюссельсхайм, тим самим заклавши основу компанії. Невдовзі Opel перетворився на одного з найбільших виробників швейних машинок у Німеччині, також компанія експортувала свою продукцію по всій Європі.

Наступним успішним кроком для Opel стали велосипеди. Перший велосипед «пенні-фартинг» (велосипед з великим переднім колесом) був виготовлений у місті Рюссельсхайм в 1886 році, що зробило Opel одним із перших виробників велосипедів у Німеччині. У 1920-х роках – паралельно з початком розвитку автомобільного бізнесу – Opel став найбільшим у світі виробником велосипедів, за успіх якого відповідали вже сини засновника компанії.

125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel

Вони також запровадили фундаментальні зміни для компанії Opel. Так, в 1890-х роках брати Опель почали активно шукали нові продукти для розвитку компанії та нові варіанти мобільності – і звернули увагу на автомобіль. Брати Фріц та Вільгельм Опель відвідали перший німецький автосалон у Берліні в 1897 році, де й зустріли Фрідріха Лутцмана. Майстер-інженер вже виробляв автомобілі з 1894 року і тому мав певний досвід – це було саме те, що шукали брати Опель! Він запросив братів Опель на свою фабрику, де Фріц та Вільгельм відразу розпізнали потенціал автомобіля, який пропонував їм Лутцман.

Хоча всі учасники спочатку думали про співпрацю, брати Опель потім зробили компанії Лутцманна привабливу фінансову пропозицію щодо всього виробництва, включаючи землю, будівлі, обладнання, майстерні. Таким чином, вже 21 січня 1899 року Вільгельм Опель та Фрідріх Лутцманн підписали контракт на суму 116 887 марок – і автомобільна фабрика стала власністю Opel.

125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel

Так компанію було переведено з Дессау до штаб-квартири Opel у місті Рюссельсхайм. А сам пан Лутцманн був призначений менеджером з продажу Adam Opel Motorfahrzeug-Fabrik.

Повне придбання – виробництва та патентів – означали, що компанія Opel одразу отримала багаторічний досвід у створенні автомобілів. Відтоді Лутцманн та група співробітників відповідали за виготовлені автомобілі під Брендом Opel в окремій спеціально-зведеній будівлі. Перші рекламні оголошення про нові моделі з’явилися ще навесні 1899 року і проголосили одну просту, але дуже важливу думку: «Автомобілі Opel — найкращі».

125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel

Нове досягнення родом з міста Рюссельсхайм – електричний універсал Opel Astra Sports Tourer Electric
Якщо 125 років тому автомобіль «Opel-Patentmotorwagen System Lutzmann» став новаторським досягненням – це перший автомобіль з міста Рюссельсхайм – то сьогодні у якості аналогічного новаторського досягнення виступає останнє покоління бестселера Opel Astra. Це модель, що також проектується, розробляється, виготовляється у рідному місті Рюссельсхайм.

Особливо варто відзначити динамічні топ-моделі Opel Astra GSe та Opel Astra Sports Tourer GSe, що виготовляються на одному конвеєрі поруч з новим електричним універсалом Opel Astra Sports Tourer Electric. До речі, це повністю електричний компактний універсал, світова прем’єра якого відбулась на минулорічній виставці IAA Mobility. Новинка вразила всіх відвідувачів виставки своїм дизайном, комфортом, простором – а також, звісно, технічними характеристиками!

125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel

Адже завдяки електродвигуну потужністю 115 кВт (156 к.с.) з максимальним крутним моментом 270 Нм, водію гарантована чудова динаміка при старті з місця. Та навіть більше: коли багато інших електромобілів мають обмежу максимальну швидкість 150 км/год. або 160 км/год., новий електричний універсал Opel Astra Sports Tourer Electric може розвивати максимальну швидкість до 170 км/год. Окремо варто відзначити запас ходу – до 413 км на одному заряді акумулятора.

Також, для новинки пропонуються найсучасніші технології: найкращі у своєму класі світлодіодні фари Intelli-Lux LED Pixel Light зі 168 елементами, система Intelli-Drive 2.0 з можливістю напівавтоматичної зміни смуги руху, функція інтелектуальної адаптації швидкості та багато іншого.

125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel

Таким чином, можна стверджувати: навіть через 125 років після початку виробництва автомобілів, Бренд Opel все також пропонує своїм клієнтам свободу руху – причому в новому майбутньому ця свобода руху буде без шкідливих викидів. Нові моделі Opel обіцяють приємні враження від керування, вони придатні для універсального щоденного використання, готові виконувати різноманітні задачі.

Новий 2024 рік стане роком великого ювілею Бренду, коли Opel продовжить свій шлях до електрифікації, а також до нових надсучасних інноваційних моделей.

125 років тому компанія Opel розпочала виробництво автомобілів - Opel

Нагадаємо, що Новий Opel Astra вже доступний в Україні: познайомтесь ближче з вражаючим автомобілем або обирайте бажаний варіант Opel Astra серед вже наявних на українських складах.

Більше з історії Opel. Деталі із 120-річчя бренду

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі Автобізнес LIFE


Цікаве по темі...
• З України вивезли колекцію рідкісних автомобілів, які потрапили до музею фсб
• На Львівщині знайшли старовинний мотоцикл, який більше 80 років пролежав у землі
• У Києві відкрився новий музей ретро техніки "Колеса історії". Якими були перші дні роботи музею
• У суботу в Києві відкриється музей ретро автомобілів "Колеса історії"
• Колишнього автобізнесмена оголосили в розшук
• Історія Renault Trucks на теренах України. 130 років успіху
• Укрпошта розпродає автопарк 90-х та 2000-х років
• З 1 червня значно зросте вартість електроенергії
• Коли і як з'явивилася назва "Верховина" на львівських мопедах
• Понад 2 роки Stellantis Україна безкоштовно ремонтує автомобілі – 13 тис. заявок на суму близько 100 млн.
• ВААІД запустила добровільну сертифікацію СТО
• Автосалони холдингу GM Group отримали десятки нагород та вагомих досягнень
• Як український автобізнес відзначив День Вишиванки
• Спритні ділки навчилися обходити вимоги закону про локалізацію. Тільки за березень 26% угод було з фіктивними "виробниками"
• 14-16 травня в Києві пройдуть довгоочікувані профільні заходи для автомобільної індустрії
Головні новини
• Волонтерський фонд вже передав військовим 298 командно-штабних машин, але потрібно більше
• В Україні подорожчали поліси автострахування «Зелена картка»
• В Україні оголошено ціни на новий Opel Combo та його 100% електричну версію
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
• Bosch пропонує професійне обладнання для обслуговування автокондиціонерів
• Benish GPS та СК VUSO представляють спеціальну лімітовану лінійку супутникової системи автобезпеки
• Що цікавого демонстрували на виставці Old Car Land 2024 у Києві
• На що звернути увагу під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 2
• Як зміниться порядок отримання послуг у сервісних центрах МВС після 18 травня
• АЛЬФАТЕКС представив на виставці в Києві відразу 5 цікавих вантажівок
• Стало відомо, скільки пікапів Фонд Повернись живим передав військовим
• Яким буде нове покоління Bentley Continental GT
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• Які новинки пікапів з’явилися на українському ринку
• Як український автобізнес відзначив День Вишиванки
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• В Україні стартувала партнерська програма кредитування для фізичних осіб Renault та ПриватБанк
• В Україні збільшилась кількість подарованих автомобілів
• США запроваджують 100% мито на електромобілі з Китаю
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Що буде на місці колишнього заводу ЛАЗ
• З України вивезли колекцію рідкісних автомобілів, які потрапили до музею фсб
• Більше жодних БелАЗів. В Україні кар'єрний самоскид проїхав 1,5 млн км і продовжує працювати
• 44 артилерійська бригада показала з якою технікою зараз воює
• Як вдалося запустити виробництво Citroen C5 Aircross на російському заводі? Офіційна відповідь від Stellantis
• Українське ППО підсилили КАЗами на шасі ISUZU
• Україна отримає одразу 1000 HMMWV в пакеті допомоги від США
• Нові положення ПДР: в Україні ближнє світло фар за містом залишається обов’язковим протягом всього року
• В сервісних центрах МВС фіксують шалені черги. Що відбувається?
• В Україні стартували продажі міні-екскаваторів Yanmar
• Як визначити скручений пробіг авто і не дати себе ошукати: 10 дієвих порад експертів
• Українських водіїв будуть включати до Реєстру військовозобов`язаних. Як і для чого це робиться?
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• Швейцарське місто подарує Львову свої трамваї
• Поліція отримала партію автомобілів Mazda
Акції у дилерів...
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
• На автомобілі SEAT 2023 року діють спеціальні ціни
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.