Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі: Авто новини від AUTO-Consulting - Lexus

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія автономерів
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Lexus
• Lexus готує масштабну електромобілізацію та розширення модельного ряду
• В Україні відкрили прийом замовлень на абсолютно новий електрокросовер Lexus RZ
• Lexus RX отримав гибридну версію, яка заряджається за 2,5 години від розетки
• Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні
• Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX
• Lexus представив нове покоління позашляховика GX. Чим він особливий?
• Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі
• Lexus представив новий кросовер LBX
• Що відомо про компактний кросовер Lexus LBX перед прем`єрою?
• Lexus представив розкішний мінівен Lexus LM
Ще по Lexus...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-06-07 00:46:33 (1439 разів прочитано)
Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі - Lexus
Новий Lexus LBX не схожий на жодну іншу модель бренда Lexus. Його ім’я говорить про особливий статус. Адже LBX означає Lexus Breakthrough Crossover («Проривний кросовер Lexus»). Це компактний кросовер, що розширює позиції Lexus, відкриваючи для бренда новий сегмент ринку.
Прорив стосується не лише нових ринків і категорій користувачів, але й зміни традиційних трендів у дизайні. Справжня розкіш у компактному автомобілі з великим вибором стильних доповнень привабить нових клієнтів.

Це також прорив для бізнесу Lexus у Європі. Тому що вперше вона стала головним регіоном для розробки нової моделі Lexus. Завдяки цьому LBX становитиме чверть продажів бренда в Європі в 2024 році.

Використання у назві трьох літер теж має особливе значення. Раніше таку перевагу мав лише суперкар LFA. Ба більше, літерою «L» зазвичай позначаються лише флагманські моделі. Вибір назви LBX демонструє зобов’язання бренда Lexus і довіру до нової моделі. Так само, як LFA свого часу продемонстрував нову грань бренда з точки зору підходів і динаміки, LBX розширює аудиторію бренда та змінює акценти. Нова модель розроблена без компромісів щодо якості та є концентрацією краси і сучасних технологій. LBX — це втілення прагнення Lexus створити автомобіль, розроблений спеціально для європейського ринку з фокусом на молодших клієнтів. Щоб створити правильний продукт, було застосовано новий регіональний підхід із тісним залученням європейської продуктової команди Lexus.

LBX — це нове бачення у лінійці кросоверів Lexus. Автомобіль сподобається людям, які раніше навіть не розглядали придбання Lexus. Він також є привабливим вибором для тих, хто шукає компактний автомобіль або хоче придбати друге авто, що відповідає новим життєвим потребам.

Його стиль презентує нову ідентичність Lexus із новим фронтальним дизайном і відходом від легендарної фамільної решітки радіатора. У той час як габаритні розміри стали меншими порівняно з іншими моделями Lexus, зовнішність LBX випромінює потужність і силу. Усередині особлива увага приділяється досвіду взаємодії водія з автомобілем, що виражено у проєктуванні кокпіта на базі концепції Тазуна, а також просторовості, чудовій оглядовості та панелі приладів, яка плавно переходить у дверні панелі.

Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі - Lexus

Під час розробки LBX було застосовано новий підхід до створення лінійки комплектацій. Відповідаючи підходу Lexus «Створення індивідуальної розкоші», LBX буде представлений із чотирма варіантами наповнення. Замість відмінностей за рівнем оснащеності або функціями комфорту тут акцент робиться на вишуканості, динаміці або спортивному стилі завдяки кольорам, текстурам та оздобленню.

У LBX у прагненні задовольнити особисті вподобання клієнтів Lexus піде ще далі. Нова програма Lexus Bespoke Build надасть власникам можливість розширити специфікації автомобілів завдяки додатковим персоналізованим опціям оформлення інтер’єру (програма недоступна в Україні).

Виробництво LBX розпочнеться наприкінці 2023 року. Продажі відкриються в Європі та на окремих міжнародних ринках на початку 2024 року.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ: НОВЕ ОБЛИЧЧЯ LEXUS
З точки зору дизайну Lexus прагнув створити автомобіль, що є більш невимушеним за характером, проте демонструє автентичність і розкішний стиль.

Новим значним аспектом дизайну став відхід від легендарної фамільної решітки радіатора, що була відмінною рисою дизайну наших автомобілів останнього десятиліття. Цей підхід веде Lexus у нову еру.

Задня частина автомобіля також демонструє потужний характер. Номерний знак розміщено на бампері, щоб напис LEXUS на дверцятах багажного відділення став більш помітним. Водночас найновіша версія фірмової L-подібної світлової смуги Lexus створює виразніший візуальний ефект завдяки «невидимості» покажчиків повороту і ліхтарів заднього ходу, коли вони вимкнені.

Довжина LBX становить 4 190 мм, ширина — 1 825 мм, висота —1 545 мм, а його колісна база складає 2 580 мм.

Низько опущений капот, бокові молдинги, що не виступають за межі панелей кузова, виразний задній спойлер і дизайн світлового блока посилюють аеродинамічні характеристики та сприяють економічності, стійкості і реакціям LBX.

Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі - Lexus

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: НОВА ПЛАТФОРМА LEXUS
LBX є першою моделлю Lexus, побудованою на платформі GA-B для компактних автомобілів. Це надає автівці такі переваги, як низький центр ваги, широкі передня та задня колії, короткі звиси і наджорсткий кузов. Вона також забезпечує неймовірні враження від водіння, що відповідає філософії Характер керування Lexus (Lexus Driving Signature). При цьому природна взаємодія між водієм та автомобілем гарантує упевненість, контроль і комфорт у будь-який час.

Конструкція передньої та задньої підвіски розроблена для забезпечення високої жорсткості та легкої ваги, що надає LBX маневреності, стійкості при проходженні поворотів і чудової керованості для комфортної їзди. Всі версії оснащені передньою підвіскою зі стійками Макферсона. Ззаду в передньоприводних версіях застосовується торсіонна балка, а у повноприводних LBX — подвійні поперечні важелі.

Гальмівна система з електронним керуванням включає функцію контролю положення автомобіля при гальмуванні (Vehicle Braking Posture Control), що автоматично налаштовує баланс розподілу передніх і задніх гальмівних зусиль для зменшення поздовжніх кренів кузова та підтримки лінійного впевненого гальмування. Система також зменшує поперечні крени автомобіля під час повороту для забезпечення стабільного і комфортного положення та зниження бічних вібрацій.

СИЛОВИЙ АГРЕГАТ: НОВА МОДИФІКАЦІЯ ГІБРИДНОГО ПРИВОДА LEXUS
LBX оснащений оновленою гібридною самозарядною системою Lexus з компактним і легким 1,5-літровим трициліндровим двигуном. Основні компоненти гібридної системи, такі як мотор-генератори і блок керування, зазнали суттєвих змін для підвищення ефективності, зниження втрат, зниження ваги та зменшення розмірів. Нова біполярна нікель-метал-гідридна батарея з низьким опором і високою вихідною потужністю забезпечує додаткову підтримку електродвигуна під час прискорення та розширює можливості їзди в режимі електромобіля.

Технологічні розробки дозволили Lexus зосередитися на кращій динаміці та задоволенні від водіння, що було неможливо з попередніми системами, направленими насамперед на підвищення економічності. Максимальна сумарна потужність гібридної системи становить 136 к.с./100 кВт із максимальним крутним моментом у 185 Нм.

Двигун має один із найкращих у світі показників термічного ККД, що досягається завдяки технології високошвидкісного згоряння та конструктивним особливостям, таким як прямі впускні канали і сідла впускних клапанів із лазерною обробкою. Інші ключові особливості включають надлегкі поршні, спроєктовані для роботи на високих обертах, та електронну інтелектуальну систему зміни фаз газорозподілу.

Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі - Lexus

Абсолютно нова біполярна нікель-метал-гідридна батарея має меншу масу і компактнішу конструкцію. При цьому вона забезпечує вищу вихідну потужність і набагато швидшу реакцію. Таким чином, динаміка LBX підвищується завдяки помітному потужному прискоренню — як у електромобілі, що також сприяє його паливній економічності. В акумуляторі використовується переосмислена система охолодження, яка допомагає продовжити його термін служби та підвищити продуктивність.

Якості кросовера LBX підтверджені наявністю версії з системою повного привода E-Four від Lexus, що має додатковий електромотор на задній осі (недоступна для ринку України). Під час рушання з місця, поворотів і водіння на дорожніх поверхнях із низьким зчепленням система автоматично скеровує тягове зусилля на задні колеса, допомагаючи утримувати автомобіль у стабільному положенні та забезпечуючи водію впевненість на дорозі.

Преміальність LBX підтверджується тими зусиллями, яких було докладено для зменшення рівня шумів та вібрацій. Балансирний вал застосовується для зниження шумів у салоні, зменшуючи вібрації двигуна. Особливу увагу дизайнери приділили дверцятам, застосувавши демпферні листи для зменшення високочастотного шуму і посилення низькочастотного шуму, щоб забезпечити чіткий комфортний звук. Аби протидіяти вібраціям і шуму від даху, застосована мастика з високою поглинальною здатністю, а також значний об’єм високоефективного шумопоглинального матеріалу. Серед інших заходів — застосування ущільнення навколо всього підкапотного простору, а також шумоізоляційних і шумопоглинальних листів, вкладишів, молдингів та піни у ключових зонах по всьому автомобілю. Спеціальний кузовний клей з вібропоглинальними властивостями також відіграє роль у зменшенні шуму і вібрації під автомобілем та поліпшує загальну жорсткість кузова.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ: ПРОСТОТА, ЕЛЕГАНТНІСТЬ, МАЙСТЕРНІСТЬ І ВИСОКА ЯКІСТЬ
Дизайнери Lexus прагнули розробити простий та елегантний інтер'єр, який би створював відчуття, характерні для автомобілів вищого класу. Цей ефект досягається завдяки трьом ключовим елементам: хороша оглядовість і проста панель приладів; відчуття великого внутрішнього простору; приваблива центральна консоль.

Преміальна якість і увага до деталей знаходять відображення у виборі оздоблення салону. Окрім високоякісної семіанілінової шкіри, клієнти можуть обрати повністю екологічний інтер'єр, в якому використовується виключно синтетична шкіра. LBX також має нові декоративні чорні вставки «Тсуюсамі», створені за новою технологією накладання кількох шарів плівки, аби відтворити дуже текстурований вигляд із відчуттям глибини. Фонова підсвітка салону є частиною філософії гостинності Омотенаші. Завдяки їй водій і пасажири можуть почуватися в автомобілі як удома. На вибір водія та пасажирів пропонується 50 варіантів кольорів фонової підсвітки, що відповідають різному настрою.

На LBX уперше представлено 12,3-дюймову повністю цифрову панель приладів. Розташування та видимість цифрових датчиків та анімація сигналів змінюються залежно від обраного режиму водіння і можуть бути налаштовані індивідуально. Також опціонально доступний проєкційний дисплей.

Завдяки компактним розмірам водію за кермом добре видно майже кожен сантиметр автомобіля, що додає йому впевненості, комфорту та контролю, якими він насолоджується відповідно до філософії Характер керування Lexus. Форма капота, а також форма і положення передніх стійок зменшують сліпі зони та забезпечують ліпший огляд дороги, що допомагає водієві більш точно керувати автомобілем.

Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі - Lexus

Горизонтальний кокпіт має лаконічний і простий дизайн. Із кожного боку його форма перетікає у дверні панелі, немов огортаючи водія і переднього пасажира. Безперервна лінія, створена завдяки такому рішенню, також допомагає водієві відчувати ступінь нахилу автомобіля при проходженні поворотів. Занижена точка посадки додає водієві відчуття єдності зі своїм автомобілем, водночас достатній простір перед колінами додає зручності. Щоб забезпечити всім пасажирам гарну оглядовість, задні сидіння встановлені трохи вище за передні.

Центральна консоль має ефектний зовнішній вигляд, а великий сенсорний мультимедійний дисплей нахилений назад, тому він гармонійно інтегрується в її структуру. Консоль має м'які бічні накладки та два підстаканники, декілька відділів для зберігання дрібних речей і порти USB для підключення і заряджання пристроїв.

Об'єм багажного відсіку становить до 323 літрів (для передньоприводних моделей із піднятими задніми сидіннями). Цього місця достатньо для двох 75-літрових валіз, які можна заховати під знімною перегородкою.

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА
LBX оснащений новітньою мультимедійною системою Lexus Link Connect, що керується через 9,8-дюймовий сенсорний дисплей.

Система має хмарну навігацію, оптимізуючи планування поїздки за допомогою інформації про дорожні події та затримки в режимі реального часу. Додаткову зручність забезпечує помічник Hey Lexus, який реагує на голосові команди водія і пасажира на передньому сидінні. (Обидві функції недоступні для ринку України).

Інтеграція зі смартфоном здійснюється за допомогою бездротового або дротового підключення для Apple CarPlay та дротового з'єднання для Android Auto.

Також для LBX доступний опціональний цифровий ключ: сумісність зі смартфонами Apple та Android дозволяє власникам використовувати смартфон для розблокування і запуску автомобіля. Їм не потрібно діставати смартфон із кишені чи сумки, достатньо мати його при собі. Вони також можуть поділитися цифровим ключем, якщо іншим користувачам необхідно отримати доступ до автомобіля. (Доступно не для всіх ринків).

Для власників LBX, як і всіх нових моделей Lexus, доступні бездротові оновлення програмного забезпечення мультимедійних і безпекових систем, що скасовує потребу відвідувати сервісний центр Lexus для їх встановлення. (Обидві функції недоступні для ринку України).

LBX постачається зі стандартною аудіосистемою з 6 динаміками. До того ж ексклюзивний аудіопартнер Lexus, компанія Mark Levinson, спеціально для LBX створила аудіосистему преміумкласу, що доступна у деяких комплектаціях. Вона включає 13 динаміків, оптимально розташованих по всьому салону, причому сабвуфер вбудовано у задні двері, що дозволяє зберегти простір багажного відділення.

Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі - Lexus

МОДЕЛЬНИЙ РЯД: ПРЕДСТАВЛЯЄМО «НАПОВНЕННЯ» LBX
Своїм LBX Lexus запроваджує новий підхід до створення комплектацій, який краще відповідає вподобанням клієнтів та способу їхнього життя.

Модельний ряд пропонує чотири наповнення на вибір: Elegant і Relax, орієнтовані на витончені відчуття, а також Emotion та Cool, які вирізняються спортивнішим і динамічнішим характером.

Наповнення Emotion і Cool мають двоколірне забарвлення кузова та 18-дюймові легкосплавні диски з фрезерованими поверхнями. Наповнення Elegant і Relax мають однотонне забарвлення кузова та глянцеві 18-дюймові легкосплавні диски.

У LBX Elegant використовується синтетична шкіра ніжних коричневого та пісочного відтінків для оздоблення дверних панелей, панелі приладів і консолі, а також сидінь. Для версії Relax можна обрати семіанілінову шкіру чорного або коричневого кольору із характерною прострочкою «Татамі», яка створює яскравий контраст.

Окрім чотирьох наповнень, доступна базова комплектація LBX. Вона, на відміну від деяких пропозицій конкурентів, постачається з передовими технологіями вже у стандарті. Зокрема, до них належать системи активної безпеки та допомоги водію, що є частиною пакета безпеки Lexus Safety System+ останнього покоління.

Базову комплектацію, а також наповнення Emotion та Elegant можна замовити з інтер'єром, у якому не використовуються матеріали тваринного походження.

Серед доступних опцій — 12,3-дюймова цифрова панель приладів, проєкційний дисплей на лобовому склі, система автоматизованого паркування, цифровий ключ, преміальна аудіосистема Mark Levinson, технологія очищення повітря Panasonic nanoe™-X і електропривод дверей багажного відділення.

LEXUS BESPOKE BUILD
Власники LBX можуть надати своєму автомобілю індивідуального вигляду, скориставшись новою послугою Lexus Bespoke Build. Орієнтований на клієнта сервіс Lexus дає більше свободи щодо персоналізації автомобіля завдяки деталям.

Зокрема, індивідуальний підхід дозволяє змінити колір ременів безпеки і візерунки вишивки на оббивці сидінь, а також кольори прострочки та декоративні елементи оздоблення салону. Асортимент преміальних матеріалів включає L-анілінову шкіру, що доступна тільки для LBX і флагманського седана LS, й ультразамшу в різних колірних поєднаннях.

Можливість персоналізації інтер’єру буде доступна на окремих ринках після початку продажів LBX у 2024 році.

Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі - Lexus

БЕЗПЕКА ТА ДОПОМОГА ВОДІЄВІ
LBX постачається із пакетом систем безпеки та допомоги водієві Lexus Safety System+ останнього покоління. Lexus Safety System+ містить декілька систем для виявлення ризиків зіткнень, оповіщення водія, автоматичного кермування, гальмування та керування тяговим зусиллям тощо — все для того, аби запобігти аваріям або зменшити їхні наслідки. Серед ключових елементів: система запобігання фронтальним зіткненням із функцією допомоги під час повороту на перехресті, адаптивний круїз-контроль, система допомоги відстеження смуги руху/система утримання у смузі руху, система розпізнавання дорожніх знаків.

Додаткові елементи, які сприяють безпечнішому водінню та маневруванню, а також знижують навантаження на водія, включають електронну систему відчинення дверей Lexus e-latch, систему допомоги безпечному виходу з автомобіля, датчик втоми водія, інтелектуальні датчики паркування з автоматичним гальмуванням, систему попередження про перехресний рух позаду, моніторинг сліпих зон.

Також доступна розширена система безпеки, яка включає такі функції, як система сповіщення про перехресний рух спереду та система панорамного огляду. Система автоматизованого паркування може зняти стрес, пов'язаний із маневруванням автомобілем в обмеженому просторі. Вона навіть дозволяє водієві припаркувати свій автомобіль віддалено, використовуючи смартфон (недоступно для ринку України).

LBX також оснащений «мокрим склоочисником». Ця технологія, вже представлена у флагманських моделях Lexus, таких як LC та LS, вирізняється тим, що рідина розбризкується безпосередньо склоочисником. Це гарантує ліпшу видимість під час миття вітрового скла.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Армійські KIA від заводу-банкрута "Богдан" вже передали військовим
• Subaru оновила Forester. Що змінилося?
• Яким став новий Volkswagen Passat. Подробиці про нове покоління
• В Україні буде доступна лімітована версія Opel Grandland SE
• В Україні почали приймати предзамовлення на новий Mazda CX-90
• В Україні стартують продажі нового Ford Ranger
• Яким буде третє покоління Volkswagen Tiguan
• Renault презентувала новий кросовер Scenic E-Tech з запасом ходу 610 км
• Toyota оновила RAV4. Що змінилося?
• Toyota представила розкішний позашляховик Century представницького класу
• Китай загрожує місцевим автовиробникам в ЄС
• Volkswagen T7 California отримає три різні зони в середені
• Новий Jeep Avenger визнали найбільш привабливим компактним кросовером
• Renault презентує абсолютно новий електричний Renault Scenic E-Tech на виставці IAA 2023
• «Динамо» Київ передало 5 автомобілів на потреби ЗСУ
Головні новини
• Де в Україні вигідніше заряджати електромобіль?
• Рятувальники отримали чергову партію пожежних автоцистерн на шасі Ford Trucks
• Культовий CITROEN 2CV святкує 75-річний ювілей
• Mitsubishi Outlander доступний зі знижкою до 5%
• Вже до 2030 року Nissan планує продавати в Європі тільки електрокари
• Українська компанія може розпочати ліцензійне виробництво ще одного типу західних БМП
• В Україні почались поставки замовникам спецтехніки вже на оновленому шасі JAC N120
• В Україні доступні оливи для генераторів з бензиновими, дизельними та газовими двигунами
• Європейський Союз вирішив пом`якшити норми Євро-7 для легкових автомобілів
• На українському ринку з’явилися і легкові авто під брендом Dayun
• З початку року Сервісні Центри МВС вже здійснили понад 1,5 млн реєстраційних операцій
• Президентський DS 7 зустрічає королівську сім`ю в Парижі
• В Україні очікується зниження відсоткових ставок на автокредити
• В Україні підвищили штрафи за керування авто без посвідчення водія
• В Україні почали приймати предзамовлення на новий Mazda CX-90
• В Україні сформували склад з 50 одиниць сучасної комунальної та будівельної спецтехніки. Де її подивитись?
• Lexus готує масштабну електромобілізацію та розширення модельного ряду
• Toyota оновила RAV4. Що змінилося?
• Ринок нових авто в ЄС зростає тринадцятий місяць поспіль
• Ford патентує подушку безпеки для запобігання падіння вантажу на пасажирів
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Україна створила власний ракетний комплекс, здатний вражати наземні цілі на відстані 400 км
• КрАЗ отримає шанс відновити виробництво військової техніки. Що будуть випускати?
• Туреччина намагається стати наступною країною для будівництва гігафабрики Tesla
• Які документи необхідно мати при собі при перетині державного кордону на авто
• Бельгія надасть ЗСУ велику партію автомобілів
• Армійські KIA від заводу-банкрута "Богдан" вже передали військовим
• Український авторинок у серпні зріс на 92%. Це найкращій результат за 19 місяців
• Голова Volkswagen назвав, у чому зараз полягають головні переваги німецьких авто перед китайськими
• Яким став новий Volkswagen Passat. Подробиці про нове покоління
• Український оператор став генеральним імпортером Mercedes-Benz у Молдові
• В Україні почали приймати предзамовлення на новий Mazda CX-90
• В Україні стартують продажі нового Ford Ranger
• Великобританія передає ЗСУ броньовані розвідувальні машини
• В Україні перевірили якість бензинів на заправках: третина проб не відповідає нормам
• В Україні доступні BMW iX3M Sport по спеціальній ціні
Акції у дилерів...
• Mitsubishi Outlander доступний зі знижкою до 5%
• Для автомобілів BMW старше 4-х років діє вигідна пропозиція технічного обслуговування
• В Україні знизили ціну на CITROEN C5 Aircross PHEV на 100 000 грн.
• На оригінальні аксесуари та товари BMW Lifestyle діє вигода до -20%
• PEUGEOT знижує ціни на електромобілі на українському ринку
• Купуй вигідно з Opet - отримуй цінні подарунки 🎁
• В Україні доступні BMW iX3M Sport по спеціальній ціні
• Настав час зробити свій вибір. На BMW 2022 року випуску діють спеціальні ціни
• В Україні діє вигідна пропозиція на вантажні фургони Volkswagen Crafter
• Subaru Outback доступні зі знижкою -50 тис. грн.
• На обрані оригінальні аксесуари BMW діє спеціальна пропозиція до -70%
• Встигни долучитися! До кінця літа можна вигідно обслужити свій Mitsubishi
• Mazda продовжує підтримку українців у Європі
• До кінця літа Mitsubishi Outlander доступний з вигодою до 99 000 грн.
• Акція для СТО легкових авто: «Opet купуй СТО модернізуй»
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.