Вввоз на временной регистрации

Здесь обсуждаются проблемы растаможки авто, законодательства в этой сфере

Модераторы: DIGEST, Valeriy, AK-47, 1342

Ответить
Аватара пользователя
Vredina
Думающий
Думающий
Сообщения: 53
Зарегистрирован: Вс июл 29, 2007 12:32 pm
Откуда: Odessa

Вввоз на временной регистрации

Сообщение Vredina » Сб авг 14, 2010 8:58 pm

Даже 2 вопроса:

1. Кто-то уже въезжал, будучи резидентом и находясь на ВРЕМЕННОМ консульском учёте?

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про внесення змін
до деяких законодавчих актів України
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, N 30, ст.398 )

"Громадяни України, які перебувають на тимчасовому
консульському обліку
у консульській установі України, у разі
відвідання України мають право тимчасово під зобов'язання про
зворотнє вивезення ввезти один власний транспортний засіб, який
класифікується у товарній позиції 8703 ( 2371г-14 ) (крім товарної
позиції 8703 - 10) згідно з Українською класифікацією товарів
зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД) ( 2371а-14, 2371б-14,
2371в-14, 2371г-14 ), та причеп до нього (за умови ввезення разом
з транспортним засобом), який класифікується у товарній підпозиції
8716 - 10 ( 2371г-14 ) згідно з Українською класифікацією товарів
зовнішньоекономічної діяльності на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року,

Но вот это примечание "на протяжении календарного года", похоже делает нереальной схему аналогичной ПМЖ.
Вопрос только в том, кто и как будет контролировать длительность пребывания?


2. Кто знает, есть ли вообще доступ к
інформації з Єдиного реєстру сертифікованої в Україні продукції

Суть в чем, может ли облегчить сертификацию привезенного авто наличие аналогичного в данном Реестре?

" Митне оформлення контрольованих товарів (крім товарів,
зазначених у додатку 3) з метою вільного обігу на митній території
України завершується в разі подання сертифіката відповідності
(свідоцтва про визнання відповідності) та наявності в Єдиній
автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби інформації про
те, що контрольовані товари включено до Єдиного реєстру
сертифікованої в Україні продукції"

Ответить