Які автовиробники створюють найбільш прогресивні ДВС. Всі переможці премії "Двигун року": Авто новини від AUTO-Consulting - двигун

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика офіційний Ford Mustang Mach-E
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: двигун
• Toyota не відмовиться від дизельних двигунів у найближчі роки
• Volvo Trucks представила нове покоління вантажівок Volvo FH Aero, яке буде мати чотири різних типів двигунів
• Jeep випустив фінальний Jeep Wrangler з двигуном V8
• Mazda продовжить розвиток напрямку роторних двигунів
• Renault в Україні запускає вигідну сервісну акцію по заміні оливи двигуна
• Стрімке зростання: ZF вже випустив 3 млн. електродвигунів
• BMW M не буде зменшувати об`єм своїх двигунів
• Stellantis працює над водневими двигунами
• Бюджетний дизель: за скільки зараз можна купити новий автомобіль з дизельним двигуном
• DAF представляє нову серію двигунів для автобусів
Ще по двигун...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - світ

Які автовиробники створюють найбільш прогресивні ДВС. Всі переможці премії "Двигун року"

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-04-27 16:38:29 (2902 разів прочитано)
Які автовиробники виробляють найбільш прогресивні ДВС. Всі переможці премії "Двигун року" - двигун
Міжнародна премія "Двигун року" була заснована в 1999 році і тривала до 2019 року, після чого була призупинена через пандемію COVID-19. За цей час було багато переможців престижної нагороди "Двигун року", але які фірми здобули найбільше перемог? AUTO-Consulting зібрав всіх переможців конкурсу ДВС і виявив цікавий рейтинг. Хто ж з автовиробників частіше отримував перемогу?
Переможців визначала міжнародна група автомобільних журналістів. За цей час було присуджено 247 загальних та категорійних титулів 18 виробникам. Нижче ми перераховуємо усіх номінантів в порядку зростання кількості нагород, отриманих ними. В абсолюних переможцях компанія, яка вражаюче набрала трохи більше чверті від загальної кількості нагород.

Alfa Romeo (1 нагорода)

Кілька моделей Alfa Romeo оснащувалися двигунами Fiat, згаданими далі по списку, але лише один з них був розроблений самою Alfa. Це була 2,5-літрова 24-клапанна версія V6, розроблена Джузеппе Буссо (роки життя 1913-2006) за кілька років до того, як Alfa Romeo відійшла Fiat. У такому вигляді, як на моделях 155 і 156, він був переможцем у категорії 2,0-2,5-літрових двигунів. Пізніше його робочий об’єм був збільшений до 3,2 літра.



General Motors (1 нагорода)

Єдиним двигуном-переможцем від GM став 1,4-літровий Ecotec, який використовувався як подовжувач ходу в електромобілі, відомому в Європі як Vauxhall/Opel Ampera, а в США – як Chevrolet Volt. Концерн також отримав дві нагороди за концепти – водневий паливний елемент AUTOnomy у 2001 році та двигун Saab зі змінним ступенем стиснення у 2002 році. Але тут ми рахуємо лише перемоги двигунів, які можна знайти під капотом серійних автомобілів.



Subaru (2 нагороди)

У 2006 році Subaru перемогла в категорії 2,0-2,5-літрових двигунів зі своїм турбованим двигуном EJ255 (з сімейства EJ з пласкою четвіркою), який встановлювався на пікапи Impreza, Legacy, Outback, Forester та Baja. Два роки по тому, новий варіант під назвою EJ257 досягнув того ж успіху. Він видавав понад 300 к.с. у більшості випадків та використовувався у найпотужніших моделях Subaru.



Jaguar Land Rover (3 нагороди)

JLR не привертав уваги суддів протягом 20 років, поки несподівано не зробив хет-трик у 2019 році. Повністю електрична система, що використовується для живлення кросовера i-Pace, була настільки добре оцінена, що вона виграла одночасно і в номінації "Найкращий новий двигун", і в щойно запроваджених категоріях "Найкращий двигун потужністю від 350 до 450 к.с." (від 345 до 444 к.с.) та в номінації "Найкращий електричний силовий агрегат".

McLaren (3 нагороди)

Присутність McLaren у цьому списку пов'язана виключно з його 3,8-літровим твін-турбо двигуном V8 M838G, який дебютував у моделі MP4-12C у 2011 році і з того часу з'явився у багатьох інших моделях McLaren. Його визнали найкращим двигуном у класі від 3,0 до 4,0 літрів у 2013, 2014 та 2015 роках. Споріднений 4,0-літровий двигун M840T, який вперше з'явився в 720S, поки що не отримав жодної нагороди.



Mazda (4 нагороди)

Двигун Renesis в Mazda RX-8 – єдиний роторний двигун, який був відзначений цими нагородами. У 2003 році він став загальним переможцем, а також переміг у номінаціях "Кращий новий двигун" і "2,5-3,0-літровий двигун", повторивши цей успіх наступного року. Робочий об'єм Renesis становить 1308 куб. см, але роторні двигуни працюють настільки інакше, ніж поршневі, що їх робочий об'єм збільшується за допомогою формули еквівалентності. Формула може змінюватися, але для нагородження "Міжнародний двигун року" вона була x2, тому Renesis переміг як двигун з об'ємом 2616 куб. см.



PSA Peugeot Citroen (6 нагород)

PSA, яка зараз входить до складу Stellantis, отримала 14 нагород завдяки співпраці з BMW, про яку йтиметься нижче. Працюючи самостійно, компанія створила 2,5-літровий турбодизель, який переміг у категорії 2,0-2,5-літрових двигунів у 2001 та 2002 роках. Пізніше, з 2015 по 2018 рік, вона щороку очолювала клас 1,0-1,4-літрових двигунів зі своїм 1,2-літровим трициліндровим турбобензиновим агрегатом. Цим двигуном оснащується велика кількість автомобілів Citroen, DS, Peugeot та Opel/Vauxhall, від суперміні до Peugeot 208, а також набагато більший Citroen C4 Grand Picasso.



Tesla (6 нагород)

Мабуть, не дивно, що Tesla отримала найбільше нагород серед виробників повністю електричних транспортних засобів за всю історію нагород. Силовий агрегат, який використовується у всіх її автомобілях, починаючи з Model S, був визнаний кращим "зеленим" двигуном з 2014 по 2018 рік. В останній з цих років вона також перемогла в новоствореній категорії "Найкраща електрична силова установка".

Fiat (7 нагород)

П'ять із семи нагород Fiat отримав за двоциліндровий турбобензиновий двигун TwinAir об'ємом 875 куб. см, який виграв загальну категорію "Кращий новий двигун до 1,0 літра" та "Економія палива/Екологічність" у 2011 році, а через два роки знову отримав останню з них у дещо іншій специфікації, здатній працювати на природному газі. У 2005 році Fiat також переміг у класі 1,0-1,4-літрових двигунів зі своїм 1,3-літровим турбодизелем MultiJet, а у 2010 році – у номінації "Кращий новий двигун" з 1,4-літровим турбобензиновим двигуном MultiAir, який оснащувався тим самим механізмом зміни фаз газорозподілу, що згодом з'явиться у TwinAir.

BMW / PSA Peugeot Citroen (8 нагород)

BMW і PSA співпрацювали над чотирициліндровим бензиновим двигуном Prince, який був доступний в різних розмірах, з турбонаддувом або без нього, в декількох моделях BMW, Citroen і Peugeot, а також в більшості моделей Mini. 1,6-літрова турбо-версія визнавалась найкращою в класі 1,4- та 1,8-літрових двигунів вісім років поспіль – з 2007 по 2014 рік.



Porsche (10 нагород)

Porsche отримав нагороди за кілька двигунів, починаючи від суперечливого 2,0-літрового чотирициліндрового, що встановлюється на Boxster і Cayman, і закінчуючи могутнім 3,6-літровим твін-турбо, єдиним двигуном Porsche, який був визнаний найкращим у категорії "Двигун з найкращими характеристиками". Майже третина нагород Porsche припала на більш пізній 3,0-літровий твін-турбо, який перемагав у своєму класі з 2016 по 2018 рік.

Ford (11 нагород)

Усі нагороди Ford отримав за 1,0-літровий трициліндровий двигун EcoBoost з турбонаддувом, яким оснащується велика кількість автомобілів від Fiesta до Mondeo. Він був визнаний найкращим новим двигуном у 2012 році, найкращим у загальному заліку з 2012 по 2014 рік, найкращим у категорії до 1,0 л у 2012 та 2017 роках і найкращим у категорії нових двигунів до 150 к.с. (148 к.с.) у 2019 році. Інші двигуни того ж типу також отримували нагороди, але ніколи стільки, скільки цей, і за такий тривалий період.



Mercedes (12 нагород)

Усі двигуни Mercedes, окрім одного, були розроблені дочірньою компанією AMG, яка займається розробкою спортивних двигунів. У 2009 і 2010 роках 6,2-літровий V8, що встановлювався на різні автомобілі з цифрою 63 у назві (включаючи мінівен R63 MPV), був визнаний найкращим двигуном і найкращим у категорії двигунів об'ємом понад 4,0 літра. Кілька років по тому дивовижно потужний 2,0-літровий чотирициліндровий турбодвигун, який використовується, зокрема, в A45, дебютував як кращий новий двигун в 2014 році і виграв в класі від 1,8 до 2,0 літрів в тому ж році, а також потім двічі поспіль. Єдиним двигуном, який не належить до AMG, став 2,1-літровий турбодизель BlueEfficiency, що використовується в моделях C-Class та E-Class. У 2009 році він переміг у класі 2,0-2,5-літрових двигунів.

Toyota (22 нагороди)

Toyota виграла загальну нагороду в 1999 році з 1,0-літровим двигуном, який використовувався в Yaris. П'ять років по тому стала першим виробником, який переміг ще двічі завдяки 1,5-літровому агрегату, який разом з електродвигуном приводив у рух гібридний Prius. Останній став найуспішнішим двигуном Toyota у списку, отримавши загалом 12 нагород, у тому числі у 1999 та 2000 роках, коли він був частиною дещо іншої гібридної системи.



Інші двигуни Toyota здебільшого або мали об'єм менше 1,3 літра, або використовувалися в гібридних автомобілях. Винятком є 1,8-літровий бензиновий агрегат, який використовується у власних моделях Toyota Corolla і Celica, а також Lotus Elise і Exige, які виграли в категорії від 1,4 до 1,8 літра в 2002 році.

Honda (23 нагороди)

Переможні двигуни Honda охоплюють вражаючий діапазон: від 1,0-літрового трициліндрового двигуна в гібридному Insight першого покоління до 3,5-літрового V6 в NSX другого покоління. Декому з нас V6 може здатися більш привабливим, але він отримав лише одну нагороду. А літровий отримав 11. Вперше він посів перше місце в загальному заліку в 2000 році, був найкращим економічним/екологічним двигуном до 2002 року, а з 2000 по 2006 рік він щороку отримував найвищі оцінки серед двигунів об'ємом до 1,0 літра. Серед інших переможців – перший дизельний двигун Honda (переможець у класі об'єму у 2005 році) та 2,0-літровий двигун VTEC, що встановлюється на спортивний автомобіль S2000, який перемагав у категорії від 1,8 до 2,0 літрів щороку з 2000 по 2004 рік.



Ferrari (30 нагород)

Ferrari вигравала в категорії понад 4,0-літрових двигунів у 2000 та 2001 роках з 5,5-літровим V12, встановленим на 550 Maranello. До кінця десятиліття він не з'являвся на змаганнях, але знову став популярним у 2011 році, отримавши ще 28 нагород з того часу і до 2019 року. Більшість успіхів у цей період були досягнуті завдяки 3,9-літровому V8 з турбонаддувом моделі 488, який став переможцем у номінаціях "Кращий новий двигун" і "Кращий двигун з найкращими характеристиками" у 2016 році. Він зберіг загальний титул і титул "Найкращий двигун" протягом наступних трьох років, а також отримав чотири нагороди в “об'ємних” категоріях та ефективності, довівши свою загальну кількість до 14.

Volkswagen Group (37 нагород)

VW та Audi тут рахуються разом, оскільки деякі з їхніх двигунів були доступні для всієї групи. Разом вони виграли чотири нагороди в 1999 році, нарівні з Toyota та на одну випередивши BMW. Найуспішнішим двигуном став 1.4 TSI, який отримав 13 нагород, в тому числі як найкращий двигун об'ємом від 1,0 до 1,4 літра щороку з 2006 по 2014 рік. Серед двигунів, що належать безпосередньо Audi, зіркою є 2,5-літровий 20-клапанний турбодвигун, який використовується в TT RS, RS3 та RSQ3. Він ставав кращим у класі серед найбільш потужних конкурентів щороку між 2010 та 2018 роками.



BMW (63 нагороди)

Виграти одну нагороду "Міжнародний двигун року" – це вже неабияке досягнення. Але отримати 63, як це зробила компанія BMW, майже неймовірно. Її успіх був досягнутий завдяки дуже широкому спектру агрегатів, від 1,5-літрового трициліндрового турбодвигуна, що встановлюється на гібридний i8, до 5,4-літрового V12, який використовується в моделях 7-Series, 8-Series та Rolls-Royce Silver Seraph.



Десять нагород отримав 5,0-літровий V10, яким оснащувалися M5 і M6. З іншими двигунами BMW домінує в категоріях 2,5-3,0 л та 3,0-4,0 л, отримавши 14 і 13 перемог відповідно з 20 можливих. У 2003 році BMW виграла приз у категорії 1,4-1,8 л за наддувну версію двигуна Tritec, який використовувався в ранніх моделях MINI, з початку спільного підприємства, створеного компаніями Rover (на той час дочірньою компанією BMW) і Chrysler. Жоден з перерахованих вище двигунів не включає двигун BMW / PSA Peugeot-Citroen Prince, згаданий раніше. Якщо ми додамо його, то загальна кількість переможних двигунів BMW зросте до 71!
FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - світ Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Стало відомо, хто ще став регулярно їздити на російському лімузині Aurus
• Стала відома ціна першого електромобіля Xiaomi
• PEUGEOT представляє новий 7-ми місний кросовер Peugeot 5008
• Більше 50% замовників автомобіля Xiaomi вже відмінили заказ
• Українські військові отримали одну з найбільших партій пікапів
• В Україні стартують продажі пікапу нового покоління JAC T9
• В Україні стартують продажі доступного електрокара
• Який зараз рівень дефіциту кадрів на автомобільному ринку. Які спеціальності найзатребуваніші
• Новий PEUGEOT Е-3008 отримав нагороду за видатний дизайн Red Dot Award 2024
• В Україні стартували продажі та набирає популярності кросовер JAC JS6
• OPEL Astra визнано «Легковим автомобілем року в Україні 2024»
• Новий Jeep Avenger вже скоро буде доступний в Україні. Оголошено версії та комплектації
• Представлений новий Nissan Qashqai. Що змінилось?
• Toyota представила нове покоління 4Runner
• DAF провів зліт шанувальників ретро вантажівок
Головні новини
• До ЗСУ передали велику партію бронеавтомобілів українського виробництва. Що це за моделі
• На шасі JAC N120 виготовили партію бортових вантажівок з краном-маніпулятором HIAB
• Як буде працювати механізм компенсації 25% вартості техніки українського виробництва
• Українське ППО підсилили КАЗами на шасі ISUZU
• Верховна Рада проголосувала у першому читанні розмитнення авто через Дію
• Більше жодних БелАЗів. В Україні кар'єрний самоскид проїхав 1,5 млн км і продовжує працювати
• Україна демонструє найбільші темпи зростання авторинку в Європі
• Як пропонують боротися з фіктивною локалізацією у сегменті автовиробництва
• Верховна Рада проголосувала у першому читанні законопроєкт про вживаний авторинок
• Як визначити скручений пробіг авто і не дати себе ошукати: 10 дієвих порад експертів
• Спритні ділки навчилися обходити вимоги закону про локалізацію. Тільки за березень 26% угод було з фіктивними "виробниками"
• На українському ринку пропонується ще одна модель пікапу JAC T8
• Stellantis створив альянс з закупівельним союзом Nexus для просування власного бренду запчастин
• В Україну прибули 30 нових самоскидів DAEWOO NOVUS 6х4 за спеціальною ціною
• MG створила гіперкар з прискоренням 1,9 с до "сотні"
• Україна отримала партію бронетранспортерів M577 від Литви
• В Україні значно збільшується попит на перереєстрацію транспортних засобів
• Яким буде кросовер Opel Grandland нового покоління
• Британія передасть Україні 400 військових транспортних засобів
• Україна значно посилила позиції на електромобільному європейському авторинку
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  




Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Українське підприємство створило власну версію пікапу, з урахуванням досвіду на фронті
• Як в Україну везуть величезний трансформатор для ТЕС
• На Львівщині знайшли старовинний мотоцикл, який більше 80 років пролежав у землі
• Франція пріоритетно відправлятиме в Україну БТР VAB та САУ Caesar
• Стало відомо, хто ще став регулярно їздити на російському лімузині Aurus
• Україна нарощує виробництво власної бронетехніки
• В Україні з`являться нові серії номерних знаків
• Хто став новим власником ЛАЗу і що тепер буде з підприємством?
• Стало відомо, хто буде постачати Києву велику партію нових автобусів
• Більше 50% замовників автомобіля Xiaomi вже відмінили заказ
• Українські військові отримали одну з найбільших партій пікапів
• Volvo показала, навіщо потрібні найпотужніші тягачі FH780
• У Верховній Раді пояснили, які саме автомобілі вилучатимуть у громадян на потреби ЗСУ
• Недооцінений: тест-драйв Citroen C5 Aircross
• Тест-драйв: Чим здивував Jeep Compass e-Hybrid
Акції у дилерів...
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
• На автомобілі SEAT 2023 року діють спеціальні ціни
• У дилерів Volkswagen доступна партія кросоверів VW T-Roc за спеціальними цінами
• На популярні моделі Mazda в Україні діють спеціальні цінові пропозиції
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.