Яку зброю країни НАТО передають Україні: Авто новини від AUTO-Consulting - НАТО

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика офіційний Ford Mustang Mach-E
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: НАТО
• Країни НАТО анонсують новий пакет військової допомоги ЗСУ: буде ще більше артилерії та бронетехніки
• Бійці Маріупольської бригади ЗСУ встановили на пікап 40-мм автоматичний гранатомет. Що з того вийшло?
• Яку зброю країни НАТО передають Україні
• Обзор экспонатов выставки «Зброя та безпека-2021»
• Знаете ли вы историю Mazda? Тест для знатоков
• Знаете ли вы историю Citroen? Тест для знатоков
• Экипажи медицинской эвакуации на Богдан 2251 обеспечены по стандартам НАТО
• В Киеве изготовили БТР из бронированной стали НАТО
• Медицинские Богдан 2251 станут основными автомобилями для эвакуации по стандартам НАТО
• Богдан 2251 принял участие в учениях НАТО
Ще по НАТО...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Яку зброю країни НАТО передають Україні

військова техніка | Опубліковано - 2022-05-04 19:28:25 (6361 разів прочитано)
Яку зброю країни НАТО передають Україні - НАТО
Протягом двох місяців повномасштабної війни з росією Україна отримала від країн НАТО, а також партнерів з усього цивілізованого світу, озброєння, боєприпасів, амуніції та розвідувальних систем більш як на $8 млрд. Але на цьому поставки не зупинятимуться. 26 квітня на американській авіабазі у Рамштайні (Німеччина) зібралися керівники оборонних відомств більше 40 країн світу, в тому числі міністр оборони України Олексій Резніков, де вони обговорили російську агресію та розширення військової допомоги Україні.
Після цього стало відомо яку та скільки зброї союзники передадуть Україні.
США
США перша країна, яка масово почала постачати Україні НАТівські зразки озброєння. Наразі загальна сума допомоги Сполучених Штатів для збройних сил України досягла майже $4 млрд. За даними Пентагону, список поставок озброєння для України виглядає так:
- Протитанкові керовані ракетні комплекси Javelin - понад 5500. В Україні вони продемонстрували надзвичайну результативність - 98% влучань від усіх пострілів.
- Переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger - більше 1400 штук. Ці ПЗРК також успішно застосовуються в Україні, українські бійці збили за допомогою Stinger десятки літаків, гелікоптерів, а також крилаті ракети;
- Гранатомети - 14 000;
- Сотні броньованих HMMWV;
- Стрілецька зброя - понад 7000 одиниць;
- Набої - 50 мільйонів;
- Комплекти бронежилетів і шоломів - 75 000;
- Радари різних типів - 20;
- Протипіхотні боєприпаси M18A1 Claymore;
- Прилади нічного бачення, тепловізійні системи, оптика та лазерні далекоміри.

Окремо слід виділити поставку 90 одиниць гаубиць М777 - 155-мм, 184 000 155-мм артснарядів до них, 72 машини для буксирування цих гаубиць, а також 700 дронів-камікадзе Switchblade.



Перші партії з кількох десятків гаубиць уже в Україні, а команди українських артилеристів уже пройшли підготовку. Невдовзі в Україну буде поставлено ще 70 стволів.

Дрони-камікадзе Switchblade також вже доставлені в Україні, а екіпажі пройшли підготовку. Switchblade - це розумна одноразова зброя з вбудованою системою наведення та дистанційним керуванням. Такі дрони можуть кружляти над ціллю від 15 до 40 хвилин, в очікуванні зручного моменту для ураження, і знищувати її на швидкості до 185 км/год.

Після запуску ними можна керувати за допомогою вбудованих камер та наземної станції управління. Дрон використовує кольорову відеокамеру та GPS для ідентифікації, відстеження та ураження цілей, але його можна й запрограмувати на атаку об'єкта за координатами.

Україна отримує дрони у двох модифікаціях: - Switchblade 300 передбачений для знищення російської піхоти. Час польоту 15 хвилин, максимальна швидкість 160 км/годину; - Switchblade 600 для знищення російської бронетехніки, артилерії, польових складів, станцій радіоелектронної боротьби, ППО. Важить 22,5 кг, має максимальну швидкість 185 км/год, а час польоту - 40 хвилин. Залітає в тил ворога на 40 км, що перевищує можливості ствольної артилерії. Бойова частина дозволяє атакувати цілі зверху - так само, як у Javelin.

Окрім того, на фронті ЗСУ уже можуть застосовувати американські реактивні системи. Це можуть бути M270 та M142 HIMARS. Це універсальні пускові установки, які ведуть вогонь некерованими реактивними снарядами, а також можуть здійснювати запуски тактичних балістичних ракет ATACMS. Некерованими реактивними снарядами американські системи ведуть вогонь на 45 км, високоточними ракетами M30 та M31 - 70 км, а - балістичними тактичними ракетами на відстань до 300 км.

Штати також поставляють Україні 11 гелікоптерів Мі-17, які були закуплені для збройних сил Афганістану, але не поставлені.



На черзі постачання 200 одиниць американських масових бронетранспортерів М113, ракетних системи з лазерним наведенням, БПЛА Puma та спеціально розроблених для України дронів-камікадзе Phoenix Ghost. Це нові ударні дрони із засекреченими характеристиками.

Окремо 14 країн НАТО передали Україні американське озброєння, зокрема: 12 000 протитанкових систем, 1550 зенітних ракет, радари, прилади нічного бачення, стрілецька зброя та боєприпаси.

Невдовзі Україна ще може отримати від США важкі ударні безпілотники від американської компанії General Atomics. Ймовірно це можуть бути MQ-9 Reaper, які стоять на озброєнні армії США.

Уряд США дав зелене світло на продаж Україні цих безпілотників і на початку квітня українські офіційні особи зустрілися у Вашингтоні з представниками General Atomics.

General Atomics запевняє, що може в швидкі строки поставити Україні ударні БПЛА.

За не підтвердженою інформацією, українські екіпажі уже проходять навчання з управління БПЛА виробництва General Atomics.

Дальність польоту MQ-9 Reaper - 1900 км, висота 15 км, автономність - до 28 годин, крейсерська швидкість 313 км/год, а максимальна - 482 км/год.

БПЛА має шість точок підвіски для високоточної зброї - керованих бомб та ракет AGM-114 Hellfire.

Дрон управляється через супутниковий канал зв'язку, а тому російські станції радіоелектронної боротьби не зможуть його заглушити.

MQ-9 Reaper значно перевищує в характеристиках турецькі TB-2 Bayraktar, але і коштують кілька десятків мільйонів доларів проти 2 млн доларів за турецький БПЛА.

Великобританія
Велика Британія, на пару із США та Польщею, входять в трійку країн, які найбільше допомагають Україні зброєю. Зокрема Сполучене Королівство надало Україні тисячі протитанкових ракетних комплексів для ближнього бою NLAW, а також партію переносних зенітно-ракетних комплексів Starstreak, які уже успішно вражають ворожі повітряні цілі.



Starstreak був прийнятий на озброєння Великої Британії в 1997 році. Заявлена висота враження цілей – до 5000 м, дальність – 6000+ м. Ракета може розвивати швидкість у 3,5 Мах (близько 4 тис км на годину).

На озброєння ЗСУ також поступили новітні британські переносні ракетно-зенітні комплекси LMM Martlet. Як повідомляє Мілітарний, Martlet є універсальною малогабаритною багатоцільовою керованою ракетою Lightweight Multirole Missile (LMM) створеною британським відділенням групи Thales.

Ракета LMM Martlet виконана аеродинамічно й має стартову масу 13 кг, довжину 1,3 м та діаметр корпусу 76 мм. Кумулятивно-уламкова бойова частина має масу 3 кг, при стрільбі по повітряній цілі підривається неконтактним лазерним підривником.

Двоступеневий твердопаливний двигун забезпечує ракеті відносно невелику швидкість М=1,5 (замість М>3 у Starstreak), але велику дальність стрільби (до 8 км).

Особливістю LMM Martlet є використання двоканальної системи наведення – лазерної променевої та інфрачервоної на кінцевій ділянці наведення.

На черзі поставки в Україну британських мобільно зенітно-ракетних комплексів Stormer HVM. Це пускова установка ракет Starstreak або Martlet LMM з 8 контейнерами, що встановлена на броньовану гусеничну платформу Stormer. ЗРК призначений для знищення на малих висотах гелікоптерів та літаків. На озброєнні армії Великої Британії з 1997 року. Максимальна швидкість 80 км/год, запас ходу – до 600 км.

В процесі отримання 120 бронеавтомобілів Mastiff, високоточні баражуючи боєприпаси (ймовірно - Exactor, більш відомий як Spike NLOS).

Також найближчим часом Британія передасть Україні ракети Brimstone, які можна використовувати як протикорабельний захист.

За даними Мілітарного, Brimstone – ракета класу "земля-земля", або "повітря-земля". В ракеті встановлена нова радіолокаційна головка самонаведення, яка здатна захоплювати об’єкти. У новій версії дальність ураження ракети з літака – 60 км. При пуску ракети з землі дальність зменшується до 10-12 км. В Україні ці ракети будуть встановлені на автомобільні платформи.

Також Британський уряд розглядає питання про відправку в Україну армійських 105-мм буксованих легких гармат.

Польща
Наразі ця країна лідирує в ЄС серед постачальників важкої бронетехніки. Польща надала Україні військової допомоги на суму $1,6 млрд. Сюди входять партії стрілецької зброї, боєприпаси та ПЗРК Piorun та Grom.

Однак найбільш вагома допомога від Польщі - це передача Україні 200 танків Т-72М/M1 (варіант радянських танків, що вироблялися в Польщі). Взамін Велика Британія планує розмістити у Польщі свої танки Challenger 2.

Британські танки будуть знаходитися у Польщі тимчасово допоки країна не отримає від США танки Abrams M1A2SEPv3. Польща підписала угоду із США на поставку 250 танків Abrams. Перші партії почнуть надходити в 2022 році.

Крім того, Польща поставила Україні радянські самохідні артилерійські установки "Гвоздика" калібра 122-мм та РСЗВ БМ-21 Град.

Канада
Міністр оборони Канади Аніта Ананд, виступаючи у вівторок перед журналістами на авіабазі Рамштайн у Німеччині, заявила, що країна направить в Україну певні кількість 155-міліметрових гаубиць M777 (попередньо йдеться про чотири), а аткож - тисячі гвинтівок, ручні гранати та ракетні установки.

До гаубиць M777 Канада також поставить високоточні артилерійські боєприпаси M982 Excalibur. Це 155-мм керований активно-реактивний снаряд збільшеної дальності.

Excalibur наводяться на ціль по GPS і має максимальну дальність польоту - до 60 км. Для ураження ворожої цілі достатньо знати лише її координати, які ЗСУ уже навчилися швидко отримувати за допомогою дронів.

Перевага M982 Excalibur в тому, що постріл ними здійснюється з будь-якої артилерійської системи за стандартом НАТО. Такі снаряди США та Канада застосовували в Іраку, тоді вони показали високу точність - 92% влучань були з похибкою менше 4 метрів.

Також уряд Канади виділив $500 млн для закупки для України військового устаткування та броньованих машин Senator.



Нідерланди
Збройні сили України отримують від Нідерландів самохідні артилерійські установки PzH 2000 калібру 155 мм. Навчання на цих САУ українські артилеристи проходять в Німеччині.

Самохідна 155-мм гармата-гаубиця "PzH-2000" - гармата закритого типу на гусеничному шасі, побудованому на базі вузлів та агрегатів танка "Leopard-2".



У розпорядженні Нідерландів у запасі знаходиться 38 одиниць САУ на складах, на бойовому чергуванні ще 18.

Дальність стрільби цих САУ - до 47 км снарядами з покращеною балістикою та до 67 км активно-реактивним. Швидкострільність - до 12 пострілів за хвилину.

Словаччина
На початку квітня Словаччина передала Україні системи протиповітряної оборони С-300. Кількість комплексів ППО не уточноюється, але вони уже розгорнуті по території України і успішно збивають російські повітряні ворожі сили.

Взамін Словаччина отримала американські системи ППО Patriot.

Окрім того, Братислава та Київ вели переговори про продаж 155-мм самохідних гаубиць Zuzana. Йшлося про покупку 15 САУ. Чи вдалося досягти домовленості - інформація відсутня.

Дальність стрільби САУ Zuzana - до 40, боєкомплект 40 пострілів, скорострільність 6 пострілів на хвилину. САУ встановлена на колісне шасі 8х8, з двигуном 361 к.с., швидкість 80 км/год і запасом ходу 750 км.

Чехія
Чехія поставила Україні самохідні артилерійські установки DANA та DANA M2 калібрів 152-мм.

Також Прага організувала поставки Києву щонайменше 20 одиниць реактивних систем залпового вогню RM-70, які є модернізацією радянської РСЗВ БМ-21 Град.

Ще раніше (на початку квітня) Чехія поставила десяток танків Т-72 та БМП-1.

Німеччина
Найсильніша економіка Європейського союзу, через бюрократію та тісні зв'язки з кремлем, останньою включається в кампанію з поставок важкої броньованої техніки Україні.

Під тиском колег по ЄС, США, свого суспільства та українських дипломатів німецький уряд заявив, що розглядає можливість постачання українським військовим зенітних самохідних установок FlakPz Gepard.

Як повідомляє Мілітарний, Gepard – це зенітна самохідна установка малого радіусу дії для прикриття піхоти, артилерії та бронетехніки. Встановлена на шасі танків Leopard. На башті дві 35 мм гармати та два радари.

Швидкість пострілу однієї гармати 550 пострілів на хвилину, ефективна дальність ураження – 5,5 км. Боєкомплект містить 640 снарядів для ураження повітряних цілей та 40 бронебійних снарядів для стрільби по наземним цілям.

Раніше німецькі ЗМІ повідомили, що міністерство оборони Німеччини виключило все важке озброєння зі списку військової допомоги (був скорочений з 48 до 24 сторінок), направленого Україною.

Зроблено це було за наполяганням канцлера Німеччини Олафа Шольца, який обґрунтував своє рішення тим, що нібито у його країни недостатньо резервів для поставок Україні.

Україна просила у Німеччини танки Leopard 2, БМР Puma та Marder, БТР Boxer і Fuch.

Водночас німецька промисловість неодноразово заявляла, що вона готова поставляти Україні велику кількість броньованої техніки у короткостроковій та середньостроковій перспективі.

Зокрема німецький оборонний концерн Rheinmetall звернувся до федерального уряду Німеччини за дозволом на постачання Україні 88 танків Leopard 1A5. Це німецький основний бойовий танк.

Ще раніше Rheinmetall заявляв про готовність поставити в Україну 100 бойових машин піхоти (БМП) Marder після дозволу уряду, який ще не отримано. Водночас Швейцарія не дозволила Німеччині відправляти в Україну боєприпаси для Marder.

Швейцарія отримала від Німеччини два запити про передачу Україні боєприпасів, які раніше були виготовлені у Швейцарії. На обидва запити отримана негативна відповідь з посиланням на нейтралітет Швейцарії.

28 квітня німецький Бундестаг проголосував за документ, що закликає уряд країни розширити та пришвидшити надання Україні важкого озброєння.

Данія
Данія передасть Україні модернізовані бронетранспортери M113. Техніку передадуть в рамках пакету військової допомоги у $90 млн, який прем’єр-міністр країни Метте Фредеріксен оголосила 21 квітня під час візиту в Україну.

За даними Мілітарного, парк M113 Збройних сил Данії налічував у різний час до 700 машин. В 2020 році країна оголосила про намір утилізувати бронетранспортери, які використовує з 1964 року, оскільки переходить на модерні колісні БТР Piranha V.

Відомо, що данські M113 пройшли через кілька хвиль модернізації у 90-их та 2010-их роках, які отримали позначення G3 DK і G4 DK відповідно.

Машини отримали більш потужний 10,6 л дизельний двигун з турбонадувом потужністю 300 к.с. G3 DK також обладнали зовнішніми паливними баками та сучаснішими гусенями. БТР отримав і нову покращену систему керування та гальмування.

Машини які використовували в Афганістані отримали підсилений бронезахист дна та гумові гусені. У десантному відсіку встановили сідіння, що регулюються. Данська армія має низку машин створених на базі M113: командно-штабна машина, контрбатарейна РЛС, самохідний міномет, інженерна машина, ремонтна машина, санітарний бронетранспортер, пожежна машина, БМП з 25 мм гарматою.

Словенія
Замість прямих поставок зброї Україні, Німеччина вирішила оплачувати передачу радянської техніки для ЗСУ.

Як повідомляє defence-ua, уряди Словенії та Німеччини досягли такої угоди – словенці передають Україні танки часів Варшавського договору, натомість отримують від німців замовлені танки Leopard 2, бойові машини піхоти Marder та колісні бронемашини Fuchs. Словенія планує передавати югославського виробництва М-84 (ліцензійна копія радянського Т-72М1).

Словенія має в строю таких 14 танків М-84, ще 32 – на зберіганні.

Франція
Франція також долучається до пулу країн, які передають Україні далекобійну артилерію. Париж поставить Києву 155-мм колісні самохідні артилерійські установки CEASAR. Може бути поставлено більше 10 одиниць САУ. Українські артилеристи уже почали навчання.



CEASAR – 155 мм самохідна гармата. В армію Франції поставлено 72 одиниці. Скорострільність – 6 пострілів за хвилину. CEASAR здатний використовувати всю номенклатуру натівських 155-мм артснарядів.

Раніше Франція почала постачати Україні ПТРК Мілан.

Французькі САУ Caesar вже на шляху до України

Норвегія
Норвегія передає Україні сотню зенітно ракетних комплексів Mistral. Це ЗРК надмалої дії, вироблене у Франції у 90-х роках. Mistral не переносний комплекс, а установка, яка встановлюється на легку бронетехніку, катери та кораблі.

Технічні характеристики: вага - 19,7 кг, ефективна дальність - 6 км, вага бойової частини - 2,95 кг, швидкість - 800 м/с



Норвегія передає Україні ЗРК Mistral, які зняті з озброєння на її ВМС.

Однією з головних задач Mistral у ВМС Норвегії - знищення протикорабельних ракет. А тому в Україні вони будуть корисними як один з елементів ППО для знищення крилатих ракет, які мають схожі з протикарабельними ракетами параметри польоту.

Mistral також призначений для ураження вертольотів і літаків на малих висотах.

Норвегія уже поставила Україні 4000 гранатометів M72 LAW (Light Anti-Tank Weapon). Це легка американська протитанкова граната. Максимальна дальність враження – 1000 м, прицільна дальність – 200 м.

Також у Норвегії обговорювали передачу Україні протикорабельних систем NASAMS та ударних ракет NSM, але інформація про остаточне рішення відсутня.

Швеція
Швеція поставила Україні 5 тисяч одиниць протитанкової зброї, в тому числі NLAW та гранатомети АТ4. Крім того Україна отримала від уряду Швеції обладнання для розмінування.

Також у ЗМІ поширюється інформація про поставку Україні шведських САУ FH77 BW Archer. Однак інформація по ним не підтверджується.

Естонія
Країна однією з перших розпочала поставки в Україну протитанкових ракетних комплексів Javelin зі запасів США на свої території.

Також Естонія передала протитанкові міни, безвідкатні протитанкові гармати, піхотну зброю, одноразові гранатомети та ручні гранатомети.

Бельгія
Уряд Бельгія прийняв рішення про поставку Україні кількох десятків самохідних артилерійських установок M109A4BE 155-мм калібру.

Також Бельгія вирішила поставити в Україну 5000 автоматів виробництва FN Herstal та 200 одиниць протитанкової зброї Milan.

Австралія
Країна передала Україні 20 бронеавтомобілів MRAP Bushmaster загальною вартістю $38 млн. Перша партія машин вже прибула в Україну.

На озброєнні збройних сил Австралії перебуває 1000 одиниць Bushmaster PMV.

Цей автомобіль виробляється компанією Thales Australia. Масове виробництво розпочалося в 2005 році. Bushmaster здатний перевозити 9 бійців, має захист від стрілецької зброї та вибухів мін в еквіваленті до 6 кг тротилу.

Також Австралія направила в Україну шість 155-мм гаубиць M-777 та боєприпаси до них.

Яку військову техніку отримає Україна найближчим часом

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі військова техніка


Цікаве по темі...
• Стали відомі подробиці нової версії САУ "Богдана"
• Український виробник провів успішні випробування 10-містного бронеавтомобілю
• Німеччина передала Україні новий пакет допомоги з бронемашинами
• ЗСУ передали партію французських військових автомобілів
• Нідерланди замовили для України 9 новітніх САУ
• Міськрада Дніпра передала ЗСУ партію пікапів та вантажівок
• Звичайні пікапи стали головними носіями зброї проти "шахедів"
• В Україну прибули десятки евакуаційних бронемашин M113. Ще сотні - найближчим часом
• Стало відомо, хто сприяв підписанню меморандуму Міноборони з південнокорейським виробником пікапів
• Російські війська почали застосовувати для швидких штурмів квадроцикли
• Дніпро придбав 100 квадроциклів для ЗСУ
• Болгарія розпочала постачання бронетехніки до України. Крім БТР будуть ще й САУ
• Міноборони оголосило відбір постачальників для закупівлі пікапів для ЗСУ
• Драйв розвідки: Автомобільний оператор вийшов з ініціативою зібрати кошти на 5 командних пунктів БПЛА для бригад Морської піхоти ЗСУ
• В боях за Авдеєвку російські війська втратили більше 1000 одиниць техніки
Головні новини
• BMW та Mini запустили в Україні фірмовий застосунок для смартфону, який значно розширив функціонал автомобілів
• Харків оголосив тендер на купівлю 30 електробусів
• ВАРЗ представляє напівпричіп-важковоз ВАРЗ-НПВ 4709
• Volvo остаточно завершила виробництво дизельних автомобілів
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• В Україні набирають популярність бурокрани на автомобільних шасі
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• Франція пріоритетно відправлятиме в Україну БТР VAB та САУ Caesar
• Nissan впроваджує новий бізнес-план по значному збільшенню продажів електрокарів
• На шасі DAYUN пропонуються сміттєвози для оновлення автопарків регіональних громад
• Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни
• Україна нарощує виробництво власної бронетехніки
• За 3 місяці через застосунок Дія проведено 30+ тисяч купівель-продажів авто
• Новий Renault Captur презентують вже 4 квітня
• В Україні з`являться нові серії номерних знаків
• Nissan планує випустити 16 нових електрифікованих автомобілів до 2026 року
• Який зараз рівень дефіциту кадрів на автомобільному ринку. Які спеціальності найзатребуваніші
• Європейський Союз профінансував закупівлю шкільних автобусів для 7 громад
• Яким буде новий Audi Q6 E-Tron
• В Україні хочуть значно підвищити штрафи за непропуск авто зі спецсигналами
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  




Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні з`являться нові серії номерних знаків
• У лютому український авторинок продовжив зростати. Статистика продажів
• Українські виробники пожежної автотехніки опинилися на межі банкрутства через зупинку закупівель ДСНС
• Стала відома ціна першого електромобіля Xiaomi
• Український виробник провів успішні випробування 10-містного бронеавтомобілю
• Київ отримав 22 пасажирські автобуси Arriva
• Які нові моделі пікапів з’явилися на українському ринку
• PEUGEOT представляє новий 7-ми місний кросовер Peugeot 5008
• Що не так з Tesla Cybertruck?
• Як буде змінюватися ринок вживаних автомобілів. Бачення офіційних автосалонів
• Нідерланди замовили для України 9 новітніх САУ
• Міськрада Дніпра передала ЗСУ партію пікапів та вантажівок
• Звичайні пікапи стали головними носіями зброї проти "шахедів"
• «Агенція оборонних закупівель» підписала меморандум з корейським виробником пікапів
• Українські військові отримали одну з найбільших партій пікапів
Акції у дилерів...
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
• На автомобілі SEAT 2023 року діють спеціальні ціни
• У дилерів Volkswagen доступна партія кросоверів VW T-Roc за спеціальними цінами
• На популярні моделі Mazda в Україні діють спеціальні цінові пропозиції
• Сезон ваших переваг. В Україні ще доступні автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва за спеціальною ціною
• Характер, що надихає. BMW 3 серії в наявності за спеціальною ціною
• В березні на Renault Koleos та Renault Captur діють акційні ціни
• Акція від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки
• Розпочни сезон з Honda. На мотоцикли Honda діють спеціальні ціни
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.